اخبار روز

شایعه: ریمستر Metroid Prime قطعاً یکی از بازی‌های بزرگ نینتندو در تعطیلات است – تی ام گیم

 • شایعه: ریمستر Metroid Prime قطعاً یکی از بازی‌های بزرگ نینتندو در تعطیلات است – تی ام گیم

  بر اساس گزارشات، ریمستر نسخۀ دوم و سوم این بازی در زمانی دیگر منتشر خواهد شد، اما طبق گفته‌های جف گراب (Jeff Grubb)، بیشتر توجهات استودیو روی Metroid Prime Remaster است.

  نینتندو فردا یک رویداد Nintendo Direct Mini را برای عناوین Third-Party میزبانی خواهد کرد. اما به این معنی نیست که در بخش عناوین First-Party، این شرکت برنامه‌ای نداشته باشد. بعد از حدود یک سال شایعات، ریمستر Metroid Prime، قرار است در فصل تعطیلات پیش‌رو انتشار یابد.

  در آخرین قسمت برنامۀ Game Mess Mornings، از وبسایت Giant Bomb، جف گراب آشکار کرد که شک ندارد، خبری دربارۀ یکی از بازی‌های بزرگ نینتندو در تعطیلات، یعنی Metroid Prime Remaster دریافت کرده است.

  در گذشته، اطلاعاتی از برنامه‌هایی برای این عنوان به دستم رسید. جریاناتی در رابطه با این عنوان در حال رخ دادن بود. حالا به نظر می‌رسد، خبری دربارۀ برنامه انتشار آن در تعطیلات به من داده شده است.

  این بازه‌ی زمانی یاد شده، بسیار با جشن ۲۰ سالگی Metroid Prime در ماه نوامبر، هم‌خوانی دارد.

  در ارتباط با سوال پرسیده شده دربارۀ نسخۀ ۲ و ۳ Metroid Prime، گراب پاسخ داد که قرار است در زمانی متفاوت انتشار یابند. علاوه بر آن، در حالی که ریمستر نسخۀ اول در کانون توجه بیشتری قرار دارد، نسخۀ ۲ و ۳ نیز قرار است در بحث سیستم کنترل‌ها (Controls)، به روز شوند اما نه در حد ریمستر نسخۀ اول. باید منتظر اخبار بیشتری ماند، اما فعلاً Metroid Prime Remaster را می‌توان یکی از عناوین مورد انتظار در نظر گرفت.

  در همین حین نیز استودیو رترو (Retro Studios)، مشغول ساخت Metroid Prime ۴ با تهیه‌کنندگی کنسوکه تانابه (Kensuke Tanabe) است. توسعۀ بازی تحت نظر این استودیو در اوایل سال ۲۰۱۹ دوباره آغاز شد اما خبر دیگری از آن انتشار نیافت.

  meysamb@alistarSony corporationmehdi_cd2006AlbertP.morgan

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا