اخبار روز

شایعه: اطلاعات جدیدی از بازی GTA 6 فاش شد – تی ام گیم

 • شایعه: اطلاعات جدیدی از بازی GTA 6 فاش شد – تی ام گیم

  از شهرهای حاضر در GTA 6 گرفته تا شخصیت‌های قابل بازی و تاریخ انتشار تریلر، به همه آن‌ها اشاره شده است.

  فردی جدیداً مدعی شده که اطلاعات زیادی از روند توسعۀ بازی GTA 6 و جزئیات فنی و هنری آن دارد. هرچند راکستار پیش‌تر به‌طور رسمی بازی GTA 6 را تأیید کرده بود، اما هنوز جزئیات فراوانی وجود دارند که طرفداران از آن‌ها بی‌خبرند. تاکنون نیز شاهد اخبار و شایعات زیادی بودیم که هرکدام به نحوی اشاره به محتوای این عنوان مورد انتظار داشتند.

  حالا یک اینسایدر به‌نام Onion00048، ادعا کرده است که با چندین منبع معتبر در ارتباط بوده و به‌ گفته او، داستان GTA بعدی با داشتن حالتی مثل سفر در زمان، بین دهۀ 80 میلادی و زمان حال جابه‌جا می‌شود. او در ادامه توضیح می‌دهد که همانند بازی GTA V، این عنوان شامل سه شخصیت قابل بازی خواهد بود. بخش داستانی نیز به دو برهۀ زمانی تقسیم‌بندی می‌شود که هرکدام برای یکی از کاراکترها هستند؛ اولی در سال 1985 و دومی در زمان حال.

  همچنین گفته شده که بازی GTA 6 در موقعیت‌های چندگانه جغرافیایی اتفاق می‌افتد. مثل برخی از شایعاتی که قبلاً منتشر شده بودند، این اینسایدر معتقد است که شهرهای اصلی بازی Liberty City و Vice City خواهند بود. در عین حال، علاوه‌بر این شهرها، بازیکنان به آمریکای جنوبی (شهر ریودوژانیرو)، هاوانا در کوبا، یا یک شهر جدید برپایه شیکاگو (Chicago) سفر می‌کنند.

  در ادامه این شخص توضیح می‌دهد که بازی GTA 6 از سال 2012، یعنی پیش از عرضۀ GTA V در حال توسعه بوده و طبق برنامه‌ریزی قبلی، راکستار باید زودتر از این‌ها این عنوان را معرفی می‌کرد. او گفت:

  بازی GTA VI قرار بود زودتر و حوالی سال 2020 یا 2021 معرفی شود اما به‌دلایلی همچون تمایل ضعیف کارکنان برای ادامه توسعه، به‌دلیل فشار کاری شاهد عقب افتادن معرفی آن، و حتی تغییراتی در داستان بودیم.

  درنهایت، او گفت که باید انتظار یک اتفاق بزرگ را در بهار 2022 داشته باشیم؛ احتمال عرضۀ یک تریلر جدید از بازی در آن زمان بسیار زیاد است:

  انتظار نداشته باشید که این تریلر بیشتر از یک دقیقه باشد. احتمالاً یک تیزر مشابه با آن‌چه که از Red Dead Redemption 2 در سال 2016 دیده بودیم منتشر شود.

  در پایان، باید دید که سرانجام واکنش راکستار چه می‌تواند باشد؛ براساس آن‌چه که تاکنون شنیده‌ایم، تا عرضۀ اولین نمایش از GTA 6 فاصلۀ زیادی نداریم و اگر این اطلاعات درست باشند، شاهد جاه‌طلبانه‌ترین اثر راکستار تاکنون خواهیم بود.

  Alireza1882مرد شیش تیغ مرئیGamerFree as the windMehran.BaKinorasasaStarmanداناScreaming DemonGAMER 1995meysambalinerdAloy versusIlya gamerVahid3333اوس ممد تحلیل گرexampleZFBM.MTSquatlatexmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا