اخبار روز

شایعه: یک باس Elden Ring ابتدا برای Dark Souls 3 خلق شده بود – تی ام گیم

 • شایعه: یک باس Elden Ring ابتدا برای Dark Souls 3 خلق شده بود – تی ام گیم

  به ادعای یکی از کاربران یوتیوب به نام ZullieTheWitch، احتمالاً باس‌فایت رنالا (Rennala) در Elden Ring ابتدا برای بازی Dark Souls 3 خلق شده بوده است.

  هرکدام از باس‌فایت‌های Elden Ring حملات و سبک‌های مخصوص به خود را در در مبارزه دارند، اما بنا بر کشف اخیر یکی از هواداران، به نظر می‌رسد که فرام سافتور (FromSoftware) یکی از نبردهای حماسی این بازی را مدت‌ها قبل از خلق سرزمین‌های میانی (Lands Between) تدارک دیده بود.

  اگر به انتهای منطقه‌ی Academy of Raya Lucaria برسید، با باس‌فایت Rennala Queen of the Full Moon مواجه می‌شوید. همانطور که در ویدیوی ZullieTheWitch به آن اشاره می‌شود، این شخصیت قدرت زندگی دوباره را در اختیار دارد؛ قابلیتی که رُزاریا (Rosaria)، یکی از شخصیت‌های فرعی Dark Souls 3، نیز در اختیار داشت.

  در فاز نخست مبارزه با رنالا، دختران او از گهواره‌های آویزان‌شده از سقف بیرون می‌آیند. اگر به اتاق رُزاریا در Dark Souls 3 نگاهی بیندازید، چنین گهواره‌هایی را خواهید دید که احتمالاً کارکرد یکسانی برای Man-grubهای رُزاریا داشته‌اند.

  او در ادامه توضیح می‌دهد که مادسازی به نام Katalash در فایل‌های بازی به یک event trigger برخورد کرده است که عنوانش «Boss Battle BGM Rosaria» است؛ به این معنا که اتاق این شخصیت، قرار بوده است محل مبارزه‌ی او باشد. این مورد با فایلی صوتی که استفاده نشده و قرار بوده است موسیقی متن آن باشد نیز همخوانی دارد.

  ویدیوی موربوطه در ادامه قابل مشاهده است:

  دانلود 720
  دانلود 1080

  با این شواهد، به نظر می‌رسد که مبارزه با رُزاریا از مرحله‌ی طراحی اولیه فراتر نرفته بوده، اما نکته‌ی جالب این است که طرح‌های ناتمام استودیوی سازنده چند سال بعد کامل می‌شوند و در Elden Ring به نمایش در می‌آیند.

  A,shMamad_raizerGramy kامیر گیمرPARSARAD777Invisible bearded userSoldier (Wolf Edition)SekiromeysambKratosReversepointAlbertJin sakaiLittle samul

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا