اخبار روز

راکستار: GTA 6 باید فراتر از انتظارات بازیکنان باشد – تی ام گیم

 • راکستار: GTA 6 باید فراتر از انتظارات بازیکنان باشد – تی ام گیم

  شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) اخیراً اشاره کرده است که بازی مورد انتظار GTA 6 نیاز دارد تا فراتر از انتظارات بازیکنان عمل کند.

  تقریباً نزدیک به یک دهه از انتشار بازی GTA 5 می‌گذرد و راکستار گیمز اکنون فشار زیادی برای معرفی نسخه‌ی جدید این فرنچایز محبوب احساس می‌کند. طبق گزارش‌های جدید، شرکت مذکور برای تمرکز روی توسعه‌ی GTA 6، ساخت بازسازی Red Dead Redemption و GTA 4 را کنار گذاشته است و همچنین در این راستا، پشتیبانی از Red Dead Online کاهش خواهد یافت.

  راکستار می‌گوید بیش از هر زمان دیگری بازی GTA 6 نیاز دارد تا فراتر از انتظارات بازیکنان باشد و آن‌ها بهترین بودن این اثر را درک کنند. این شرکت هنوز از بازی اشاره شده رونمایی نکرده اما با این حال، به‌تازگی شایعات جدیدی از آن منتشر شده است.

  بر اساس شایعات اخیر، گفته می‌شود راکستار گیمز برای توسعه‌ی بازی GTA 6 از موتور RAGE 9 استفاده می‌کند. ظاهراً این موتور گرافیکی به طور مستقیم با Unreal Engine 5 رقابت می‌کند و حتی در برخی بخش‌ها قدرتمندتر است. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این بازی تجربه‌ی جالب و متفاوتی را نسبت به نسخه‌های قبلی این فرنچایز ارائه می‌دهد.

  گفته می‌شود که بازی GTA 6 احتمال دارد در اواخر سال 2024 یا اوایل 2025 میلادی عرضه شود. در هر صورت باید منتظر ماند و دید تا راکستار گیمز چه زمانی از نسخه‌ی جدید GTA رونمایی خواهد کرد و به انتظار طرفداران پایان خواهد داد.

  A personMahdiگیمری عادی(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪DaRK_TNTmeysambM.MTهادی صفاییLittle samulEllie Terminatorکاکاسنگیحاج عرفان77...Aloy versusPorfosorخلوتmarioHerfeiyKratosmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا