اخبار روز

مدت زمان تکمیل Resident Evil 4 Remake و تعداد فصل‌های آن + مقایسه با بازی اورجینال – تی ام گیم

 • مدت زمان تکمیل Resident Evil 4 Remake و تعداد فصل‌های آن + مقایسه با بازی اورجینال – تی ام گیم

  در این مطلب قصد داریم تا مدت‌زمان لازم برای به پایان رساندن نسخه‌ی باز‌سازی Resident Evil 4 و تعداد فصل‌های آن را بررسی کنیم.

  تبلیغات

  Resident Evil 4 Remake، یک بازسازی ساده نیست و در آن شاهد تغییرات گسترده‌ای هستیم که بر خلاف ریمیک Dead Space، سعی داشته تا با حفظ هسته اصلی و پایبندی به بازی اورجینال، حرف‌های تازه‌ای نیز برای گفتن داشته باشد. جالب است بدانید که نه تنها گیم پلی بازی دچار تغییرات اساسی شده، بلکه داستان آن نیز دست‌خوش تغییر شده است.

  بازی اورجینال Resident Evil ۴ را می‌توان یکی از طولانی‌ترین آثار موجود در سری دانست. اگر قصد داشته باشید تنها خط اصلی داستان را جلو ببرید، می‌توانید در عرض ۱۰ ساعت آن را به پایان برسانید و در صورتی که خیلی کنجکاو باشید و قسمت‌های مختلف نقشه‌ی بازی را جست و جو کنید، این تجربه را می‌توانید به ۱۵ ساعت افزایش دهید.

  نسخه ریمیک Resident Evil ۴ با وجود آن که یک بازی بسیار متفاوت نسبت به اثر اصلی به شمار می‌رود، تقریباً روندی مطابق با آن دارد. برای آن که بازی را به صورت عادی و بدون در نظر گرفتن چالش‌ها و امتیازها به پایان برسانید و ۱۰۰ درصد کنید، این اثر چیزی حدود ۱۵ تا ۲۰ ساعت به طول می‌انجامد و در صورتی که قصد دارید خود را به چالش بکشید و بخش‌های مختلف آن را کشف کنید، می‌توانید تجربه‌ خود را تا ۳۰ ساعت نیز افزایش دهید.

  البته، این نکته را در نظر داشته باشید که حالت +New Game و بسته‌های الحاقی بازی در این زمان‌بندی لحاظ نشده‌اند و هر یک از این موارد می‌توانند محتوای بیشتری را به کاربران ارائه دهد. بزرگترین تغییر در Resident Evil ۴ نه طول مسیر و روند بازی، بلکه در ساختار و چپتر‌ها (فصول) آن انجام شده است. بازی اصلی به ۱۹ فصل تقسیم شده بود که هر یک در قالب ۴ بخش مجزا تعریف شده بودند. برای مثال، می‌توان به بخش روستایی بازی اشاره کرد که ۳ فصل اول را تشکیل می‌داد.

  در مقابل، Resident Evil ۴ Remake در مجموع ۱۶ فصل دارد. اگرچه با وجود این فصل بندی به نظر می رسد که در کل محتوای کمتری از سوی بازی ارائه خواهد شد، اما جالب است بدانید که داستان بازی نیز برای مطابقت با این فصل‌بندی، دست‌خوش تغییراتی شده و کماکان شاهد اکثر بخش‌های نسخه‌ی اصلی در این اثر نیز هستیم.

  خلاصه آن که از نظر مدت زمان و ترتیب وقوع رویدادها، می‌توانید انتظار تجربه‌ای تقریباً مشابه با اثر اورجینال را داشته باشید و اگر هر دو بازی را به صورت همزمان تجربه کنید، متوجه خواهید شد که با وجود تفاوت میان قسمت‌هایی، هر دو مسیرِ مشابه‌ای را تجربه پیش خواهند برد.

  تبلیغات
  NobSepehrDota2MAX BOOMBGidoraArmageddonParham..EmptySoul🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉masoud pc gamermh.pMahyarMsmFernandoDenuvo HaterDanialRanjbarzadehLonesome guyشبگرد طلوع تاریکیmarioDark.Elden-Lordmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا