اخبار روز

گزارش: چندین بازی از سری Silent Hill در دست ساخت قرار دارد – تی ام گیم

 • گزارش: چندین بازی از سری Silent Hill در دست ساخت قرار دارد – تی ام گیم

  این اصل که بازی‌های جدیدی از سری Silent Hill در حال تولید هستند، تقریبا توسط همه به‌جز کونامی (Konami) تایید شده است.

  این بار، تایید از سوی کارگردان محبوب سری Silent Hill، کریستف گانس (Christophe Gans) صورت گرفته است. او طی مصاحبه اخیر اعلام کرد که تیم سایلنت (Team Silent) در حال کار روی «چندین» پروژه جدید از فرنچایز Silent Hill است. ظاهرا کونامی تحت تاثیر احیای فرنچایزهای محبوبی چون Resident Evil قرار گرفته است و قصد دارد برخی از IPهای قدیمی خود را احیا کند. گانس (از طریق ResetEra) گفت:

  تبلیغات

  من با تیم سایلنت، سازندگان اصلی کونامی، در حال همکاری هستم. در حال حاضر چندین بازی در حال توسعه هستند، تیم‌های متعددی با یک سری بازی‌های بزرگ در برنامه حضور دارند؛ آن‌ها این فرنچایز را احیا خواهند کرد. فکر می‌کنم آن‌ها واقعا تحت تاثیر موفقیت بازسازی‌های Resident Evil قرار گرفتند که ظاهرا بازی‌هایی استثنایی به شمار می‌روند.

  گانس ادامه داد که او مستقیما در ساخت هیچ یک از بازی‌ها دخیل نیست. مصاحبه‌کننده با گفتن جمله: «ما می‌دانیم که بلوبر تیم (Bloober Team) در حال کار روی بازسازی Silent Hill 2 است»، او را وارد تله کرد و گانس پاسخ داد: «بله». همه نگاه ها به کونامی است که فعلا سکوت را انتخاب کرده است. باید دید که این پروژه‌های معرفی نشده، چه زمانی به همگان نمایش داده می‌شوند.

  هادی صفاییAghaMojtabamahdi12345????متینMohsenj74Invisible bearded uservahid gamerBig Hat LoganعلیPorfosor🇮🇷🇮🇷Starfire🇮🇷🇮🇷scorpionesMasterEzio Auditore da Firenze

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا