اخبار روز

گزارش: عرضۀ مدل جدید PS5 با قابلیت جداسازی دیسک درایو در سال 2023 – تی ام گیم

 • گزارش: عرضۀ مدل جدید PS5 با قابلیت جداسازی دیسک درایو در سال 2023 – تی ام گیم

  به نظر می‌رسد که شرکت سونی قصد دارد در سال 2023 مدلی جدید از PS5 را عرضه کند. این مدل شامل دیسک‌درایوی می‌شود که می‌توانید آن را از کنسول جدا کنید.

  طبق گزارش منتشر شده از سوی منبع داخلی مشهور، تام هندرسون (Tom Henderson)، شرکت سونی در سال آینده یک PS5 متحول شده عرضه خواهد کرد و برای سپتامبر 2024 یک کنسول جدید را در نظر دارد.

  منابع آگاه اعلام کرده‌اند که مدل جدید پلی استیشن 5 کمی خارج از رویکردهای همیشگی بوده و قرار است در مرحلۀ اول شامل دیسک‌درایوی با قابلیت جداسازی شده و در مرحلۀ دوم جایگزین تمامی مدل‌های کنونی شود. در حال حاضر این خط تولید با نام Playstation 5 D شناخته می‌شود و از نظر سخت‌افزار داخلی تقریباً مشابه تمامی کنسول‌های کنونی بازار است، اما از نظر ظاهری کوچک‌تر خواهد بود و رویکردی مشابه با مدل اسلیم پلی استیشن‌های قبلی دارد.

  مشخصاً غافلگیرکننده‌ترین ویژگی مدل جدید این است که شامل دیسک‌درایو قابل جداسازی می‌شود. شما می‌توانید این درایو را از طریق کابل USB-C به کنسول خود متصل کنید. ظاهراً کنسول جدید هم به صورت جداگانه و هم به همراه یک دیسک‌درایو (باندل) عرضه خواهد شد. همچنین، سونی قصد دارد دیسک‌درایو را به صورت جداگانه نیز در دسترس مشتریان قرار دهد.

  تبلیغات

  منابع متذکر شده‌اند که این دیسک‌درایو قابل جابه‌جایی خواهد بود و از نظر ظاهری چهرۀ کنسول جدید را خدشه‌دار نمی‌کند، بلکه قرار است در جایگاهی مخصوص قرار گیرد تا به نظر نرسد که با سخت‌افزاری خارجی طرف هستید.

  از سوی دیگر، سونی قصد دارد مدل جدید مذکور را با جرم کمتر و ظاهری باریک‌تر عرضه کند، رویکردی که سونی برای مدتی طولانی به دنبال آن بوده است. طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده از افراد آگاه، سونی قصد دارد 18.5 میلیون واحد از کنسول جدید و 12 میلیون واحد از مدل‌های قدیمی را در سال 2023 به فروش برساند؛ در حالی که ساخت مدل قدیمی به صورت تدریجی متوقف خواهد شد.

  نظر شما در این باره چیست؟

  Tlou part 2 game of the centuryKurosRaminvitto corleoneBlackCityمتینshinji mikamiM.MTنینتندو فن (آنتی فن بوی)mahdi12345(Squatlatex(Old man editiongamermohammad reza gamerMohsenj74Amirsadeqthe one above allهادی صفاییErfan Teax PlaysS.mامیرmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا