اخبار روز

گزارش: اطلاعاتی از بازی Modern Warfare 3 فاش شد – تی ام گیم

 • گزارش: اطلاعاتی از بازی Modern Warfare 3 فاش شد – تی ام گیم

  به دنبال گزارش‌های قبلی از عنوان Modern Warfare 3، مجموعه‌ای از نشت‌های جدید مربوط به این بازی در اینترنت منتشر شده است.

  تبلیغات

  به گفته کاربر توییتر BobNetworkUK، که ظاهراً تصاویری از بازی Modern Warfare 3 به دست آورده، به نظر می‌رسد که استودیوی Sledgehammer Games، در حال رفع مشکلات عمده‌ای است که بازیکنان در Modern Warfare 2 از آن‌ها شکایت داشتند.

  مخصوصاً، باب ادعا می‌کند که مینی نقشه‌ی کلاسیک به همراه نینجا پرک در این نسخه حضور خواهند داشت.

  او می‌گوید، پرک‌ها به شکل «تجهیزات» باز می‌گردند و دسته تجهیزات مختلف، پرک‌های متفاوتی نیز در بر دارند. برای مثال ممکن است یک سری چکمه به شما پرک «نینجا» بدهد، در حالی که سری دیگری ممکن است پرک «ماراتون» را به شما اهدا کند.

  علاوه بر نینجا پرک و مینی نقشه‌ی کلاسیک، باب همچنین ادعا می‌کند که War Mode از Call of Duty: WW2، در این بازی حضور خواهد داشت.

  همانطور که تا حدودی انتظار می‌رفت، این بازی از نظر طراحی بسیار شبیه به Modern Warfare 2 است. از این گذشته، این عنوان برای مدت کوتاهی به عنوان یک بسته الحاقی برای MW2 در نظر گرفته شده بود.

  شایان ذکر است که ما هنوز ۵ ماه از انتشار این بازی فاصله داریم و تمام ویژگی‌های ذکر شده از آلفای داخلی آن هستند، بنابراین در معرض تغییر قرار دارند.

  طبق گزارشات و تصاویر فاش شده، Modern Warfare 3 قرار است نقشه‌های کلاسیک عناوین گذشته Call of Duty را به نمایش بگذارد.

  تا اینجای کار، به نظر می‌رسد که تغییرات مذکور برای بازیکنان Call of Duty خوشایند باشد. اما اینکه این تغییرات به اندازه کافی مهم هستند یا خیر هنوز مشخص نیست.

  بر اساس اطلاعات موجود، عنوان Modern Warfare 3 قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC عرضه شود.

  نظر شما در این باره چیست؟

  منبع: Insider Gaming

  Omid_Fshداداشیه جان مارسونDark Fantasy™️EllieDanialRanjbarzadehTahaicShark GamerAlan Wake3doباسم ابن اسحاقمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Pro gamerODEParhamꪖꪜꫀꪀᧁꫀᣗmeysambGame4EverEzio (Spider-Man Edition).هیولاmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا