اخبار روز

گزارش: مایکروسافت به زودی طرح خانوادگی گیم پس را راه‌اندازی می‌کند – تی ام گیم

 • گزارش: مایکروسافت به زودی طرح خانوادگی گیم پس را راه‌اندازی می‌کند – تی ام گیم

  بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی وبسایت ویندوز سنترال، مایکروسافت قصد دارد سرویس گیم پس خود را در قالب طرحی خانوادگی نیز عرضه کند.

  شرکت‌های نتفلیکس و دیزنی+ مدت‌ها است که در قالب طرحی خانوادگی نیز سرویس ارائه می‌دهند؛ به این صورت که با قیمتی معقول‌تر می‌توانید برای اعضای خانوادۀ خود چندین اشتراک خریداری کنید. نینتندو نیز چندی پیش چنین طرحی را راه‌اندازی کرد. حالا به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک مایکروسافت نیز این رویکرد را در قبال گیم پس پیش خواهد گرفت.

  ویندوز سنترال متذکر شده است که برای بازۀ زمانی طولانی، مایکروسافت در فکر راه‌اندازی این طرح بوده اما مشکلاتی مانند تقسیم سود با ناشرهای ترد-پارتی و تعیین قیمت برای این اشتراک، برنامه را به عقب انداخته است. حالا به نظر می‌رسد که مسیر همواره شده و مایکروسافت به زودی از این طرح رونمایی خواهد کرد.

  طبق جزئیات منتشر شده، طرح خانوادگی گیم پس درست به مانند طرح مشابه در سرویس نتفلیکس عمل خواهد کرد. یک شخص طرح خانوادگی گیم پس را خریداری می‌کند و این قابلیت را دارد که آن را با تمامی مزایا، میان 5 مشترک دیگر در یک کشور واحد به اشتراک بگذارد. مشخصاً این طرح بسیار ارزان‌تر از خرید 5 اشتراک جداگانه تمام خواهد شد. بسیاری از اطلاعات دیگر در هاله‌ای از ابهام قرار دارند؛ به عنوان مثال، آیا مشترکین PC Game Pass نیز از این طرح بهره‌مند خواهند شد؟ باید منتظر رونمایی رسمی از سوی مایکروسافت باشیم.

  RezaM.MTGamerLone WolfSkyrim : The Elder Scrolls Vah1372naryhdAmir mohsenAshen undead the bearerAtomic SoliderZFBsorenaP.morganBlizzardمرد شیش تیغ مرئیپشهHalo2022شبح تی ام گیم 👣exampleJust GOD OF WARmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا