اخبار روز

گزارش: مایکروسافت برای دفاع از خرید اکتیویژن در دادگاه آماده می‌شود – تی ام گیم

 • گزارش: مایکروسافت برای دفاع از خرید اکتیویژن در دادگاه آماده می‌شود – تی ام گیم

  گزارش جدید منتشر شده حاکی از آن است در صورتی که کمیسیون تجارت فدرال (FTC) شکایت علیه قرارداد مایکروسافت و اکتیویژن را تنظیم نماید، وکلای شرکت‌های مذکور خود را برای دفاع از این معامله‌ در دادگاه آماده می‌کنند.

  منابع بلومبرگ (Bloomberg) فاش کرده‌اند که این شرکت‌ها تاکنون امتیازاتی را به منظور تایید توافق به FTC ارائه نکرده‌اند. در بریتانیا و سایر بخش‌های اروپا، مایکروسافت با توجه به نگرانی‌های تنظیم کننده‌ها در مورد تایید خرید اکتیویژن بلیزارد پیشنهاد داده است تا امتیازاتی را واگذار کند.

  با در نظر گرفتن همه‌ی موارد، گزارش اخیر سایت Politico مبنی بر قصد FTC به منظور بررسی شکایت علیه معامله‌ی مایکروسافت-اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) می‌تواند درست باشد. پیش‌تر در کشور سوئد، شرکت‌ها از این معامله شکایت کرده‌اند و تنظیم‌کننده‌های اروپایی و بریتانیایی هیچ نشانه‌ای از عقب‌نشینی نشان نداده‌اند. با این حال، تحلیلگران بلومبرگ بر این باور هستند که مایکروسافت ممکن است در نبرد دادگاه‌های آمریکا پیروز شود و تنها تأثیر آن تاخیر در تایید نهایی خرید است.

  این گزارش یک هفته پس از آن منتشر می‌شود که معاون اجرایی و مدیر ارشد بخش عملیاتی اکتیویژن بلیزارد با انتشار توییتی اعلام کردند که برای تایید این معامله نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند و در صورتی رگولاتورها این معامله را تایید نکنند، شرکت مذکور در مراجعه به دادگاه تردید نخواهد کرد.

  تبلیغات

  این موضوع در حالی است که مدتی پیش سازمان تنظیم‌کننده صربستان معامله مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد را تایید کرد. با این حال، به نظر می‌رسد تایید نهایی این معامله از سوی نهادهای مهم نظارتی با پیچیدگی‌های زیادی همراه است.

  نظر شما در این باره چیست؟

  Kinorasasaامینهالک ایرانیMIRASعمو فیل کبیرامیرfarshadxJohnny joestarMr.BadGuyAmirhossein80Dota2Chief...Eternal...چپ دستGeraltLonesome guyInvisible bearded userFernandoBehzaaadامیر حسینmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا