اخبار روز

گزارش: اعلامیۀ تاریخ عرضۀ God of War Ragnarok آمادۀ انتشار است + اطلاعاتی از نسخه کالکتور – تی ام گیم

 • گزارش: اعلامیۀ تاریخ عرضۀ God of War Ragnarok آمادۀ انتشار است + اطلاعاتی از نسخه کالکتور – تی ام گیم

  به نظر می‌رسد که همه چیز برای رونمایی از تاریخ عرضۀ بازی God of War Ragnarok آماده است؛ اما به دلیلی نامعلوم، این رونمایی به تعویق افتاد.

  طبق صحبت‌های تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی مشهور صنعت گیم، پست جدید وبلاگ پلی استیشن قرار بود شامل اطمینان‌دهی به طرفداران از پیش‌روی خوب پروسۀ ساخت، تاریخ دقیق انتشار و محتویات نسخۀ کالکتور شود.

  هنوز مشخص نیست که دلیل اصلی این تاخیر در انتشار اعلامیه چیست، اما منابع همگی اعتقاد دارند که پست مذکور به همراه ویدیوی رونمایی از نسخۀ کالکتور آمادۀ انتشار هستند و فقط باید از مدیران پلی استیشن چراغ سبز انتشار دریافت کنند. همچنین، قرار بود در این پست وعدۀ انتشار یک گیم‌پلی جدید نیز در تاریخی دیگر داده شود. شاید برنامۀ جدید آن‌ها، اعلام همۀ این جزئیات در کنار یک State of Play اختصاص یافته به Ragnarok باشد.

  از سوی دیگر، اگرچه هندرسون می‌گوید که هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار بازی دریافت نکرده، اما Ragnarok همچنان برای نوامبر برنامه‌ریزی شده است و با توجه به انتشار Need for Speed جدید در تاریخ 4 نوامبر و بازی Avatar یوبیسافت (Ubisoft) در تاریخ 18 نوامبر، احتمال انتشار Ragnarok در روز 11م نوامبر وجود دارد.

  محتویات نسخۀ کالکتور God of War Ragnarok

  طبق صحبت‌های هندرسون، بازی God of War Ragnarok در دو نسخۀ Jotnar و Collector عرضه خواهد شد. اولی شامل بازی و پتک ثور (Mjolnir) در اندازۀ یک به یک می‌شود، اما نسخۀ Collector شامل موارد دیگری مانند نقشه بازی خواهد شد.


  از سوی دیگر، جیسون شرایر (Jason Schreier)، خبرنگار وبسایت بلومبرگ (Bloomberg)، در انجمن ریست‌اِرا (ResetERA) اعلام کرد که هنوز خبر تاخیر این اعلامیه را نشنیده است، اما می‌داند که تا هفتۀ گذشته بازی برای عرضه در ماه نوامبر برنامه‌ریزی شده بود. کوری بارلاگ (Cory Barlog)، کارگردان God of War 2018، در توییتر و در پاسخ به یکی از دنبال‌کنندگان خود تایید کرد که رونمایی‌ای برای امروز برنامه‌ریزی نشده و همچنین بازی تاخیر نخورده است.

  O2RaminABDVDgod of war🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉deathwingsOld blacksmithMohsenj74siavashBlackCity@alistarnooriEllie Terminatorاتزیو آدیتورهAl.ml.khAshen undead the bearerPARASITE EVE 2DARKSIRENmeysambMax22more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا