اخبار روز

گزارش: منبع داخلی مشهور به خرید بزرگ پلی استیشن اشاره دارد – تی ام گیم

 • گزارش: منبع داخلی مشهور به خرید بزرگ پلی استیشن اشاره دارد – تی ام گیم

  اوایل این هفته، گرگ میلر، میزبان پادکست Kinda Funny، به سه خبر بزرگ از سوی پلی استیشن اشاره کرد و حالا جف گراب، منبع داخلی مشهور، در مورد آن‌ها صحبت می‌کند.

  جف گراب در جریان استریم جاینت بامب (Giant Bomb) به سه خبر بزرگ شایعه شده از سوی پلی استیشن اشاره کرد. او متذکر شد که یکی از 3 خبر مهم، بازیابی پلی استیشن پلاس بوده است و دو شایعه دیگر به رویداد مخصوص PSVR 2 و یک خرید بزرگ مربوط می‌شوند.

  گراب در ادامه توضیح داد که برنامه‌ها حول بازاریابی PSVR 2 سرعت بیشتری به خود گرفته‌اند و ظاهراً خیلی زود این دستگاه واقعیت‌مجازی به دست منتقدان و رسانه‌های مختلف خواهد رسید. بنابراین، انتظار می‌رود که به زودی شاهد رویدادی مخصوص به PSVR 2 باشیم.

  در نهایت جف گراب به خرید بزرگ سونی اشاره کرد. او از منابعی شنیده است که تصاحبی بزرگ در جریان بوده و احتمالاً انجام شده است، اما به منظور حفظ امنیت افرادی که به قضیه نزدیک هستند، نمی‌تواند از کمپانی مذکور نامی به میان آورد. وی همچنین اشاره کرد که هیچکس قادر نیست به زمان رونمایی از این خرید پی ببرد. این احتمال نیز وجود دارد که خبر تصاحب صحیح نباشد. باری دیگر، گراب این موضوع را مطرح کرد که سونی حول افشاءسازی اطلاعات قوانین سخت‌گیرانه‌ای دارد و حتی ممکن است در صورت اطمینان، سازندگان را از فهرست State of Play یا رویدادهای بزرگ خود خط بزند.

  Tlou part 2 game of the centuryMsadeq361M.MTah1372PARASITE EVE 2KurosAmir mohsenعلیحاج عرفانPlaystation & xbox & xiaomi.O2#ONLY_PS5Nathanvitto corleoneAli984امینHalo2022Atomic SoliderGramy kAmirhossein80more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا