اخبار روز

گزارش: رویداد E3 سال 2022 برگزار خواهد شد – تی ام گیم

 • گزارش: رویداد E3 سال 2022 برگزار خواهد شد – تی ام گیم

  به گفته‌ی تام هندرسون (Tom Henderson)، سازمان ESRB برای بازی‌سازان ایمیلی ارسال کرده و از برگزاری رویداد E3 در سال 2022 خبر داده است.

  اگرچه برگزاری حضوری مراسم E3 امسال از قبل لغو شده بود، اما به‌نظر می‌رسد که این رویداد، به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد. به گزارش تام هندرسون، سازمان ESRB امروز ایمیلی برای بازی‌سازان ارسال کرده و در آن از برگزاری رویداد E3 به صورت دیجیتالی خبر داده است.

  این امر در صورتی رخ داده است که کمی قبل‌تر، جف گراب (Jeff Grubb) از لغو احتمالی E3 امسال، حتی به صورت دیجیتالی خبر داده بود. البته، این اولین بار نیست که E3 به صورت دیجیتالی برگزار می‌شود، چراکه سال پیش نیز شاهد این شیوه‌ی برگزاری بودیم.

  این شرایط از این نظر جالب توجه است که اخیراً تأیید شد که رویداد Gamescom در سال جاری به صورت حضوری و بین روزهای 24 تا 28 آگوست (2 تا 6 شهریور) برگزار خواهد شد و از پوشش دیجیتالی گسترده‌ نیز برخوردار خواهد بود. علاوه بر آن، حتی مراسم Tokyo Game Show نیز حضوری خواهد بود و بین روزهای 15 تا 18 سپتامبر (24 تا 27 شهریور) برگزار خواهد شد.

  هندرسون در پایان نیز ذکر کرده است که اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، احتمالاً به زودی شاهد یک اعلامیه‌ی رسمی خواهیم بود.

  علیCirilla RiannonmeysambMahyarMsmRioAtomic CommanderLone WolfMichaelامیناینسایدر استخونیfarshadxJust GOD OF WARvitto corleoneKratosمرد شیش تیغ مرئیkhaste delZFBsnowgirlTHEVILاتزیو آدیتورهmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا