اخبار روز

گزارش: کمپانی ۲K مجوز FIFA برای ساخت بازی فوتبال را به‌ دست آورده است – تی ام گیم

 • گزارش: کمپانی ۲K مجوز FIFA برای ساخت بازی فوتبال را به‌ دست آورده است – تی ام گیم

  در اقدامی پیشگامانه، گویا کمپانی ۲K Games با کسب امتیاز مجوز بازی‌های FIFA، راه را برای مجموعه‌ای کاملاً جدید از بازی‌های ویدیویی فوتبال هموار کرده است.

  تبلیغات

  طبق گفته‌ی MohPlay Inc. این خبر تنها چند روز پس از اظهارات جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا، که به همکاری‌ها و بازی جدید اشاره داشت، منتشر شده و دنیای بازی را به وجد آورده است.

  منابع باور دارند اولین بازی این سری که به درستی با عنوان FIFA 2K25 نامگذاری شده، قرار است اواخر امسال منتشر شود. این همکاری برجسته، نشان‌دهنده‌ی تغییر قابل توجه‌ای در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی فوتبال است، زیرا کمپانی ۲K که برای عناوین ورزشی قدرتمندش مانند NBA 2K شناخته می‌شود، سکان هدایت را به دست می‌گیرد.

  در حالی که جزئیات مربوط به ویژگی‌های خاص FIFA 2K25 هنوز مشخص نیست، انتظارات طرفداران این کمپانی، به شدت افزایش یافته است. طرفداران مشتاقند ببینند که چگونه ۲K از فناوری پیشرفته و رویکرد نوآورانه‌ی خود در بازی‌های ورزشی برای ارتقای تجربه‌ی بازی فوتبال استفاده خواهد کرد.

  مزایای این مشارکت بسیار زیاد است. تمرکز کمپانی ۲K بر واقع‌گرایی و جزئیات می‌تواند به شباهت بی‌نظیر بازیکنان، فضای غوطه‌ورکننده‌ی استادیوم‌ها و مکانیک‌های گیم‌پلی پیشرفته منجر شود. علاوه بر این، مجوز فیفا دسترسی به مجموعه‌ای گسترده از تیم‌های ملی، لیگ‌ها و تورنمنت‌های رسمی را می‌دهد و این امکان را برای تجربه‌ی جامع‌تر فوتبال نسبت به گذشته فراهم می‌کند.

  The sparrowAlan Wakecharles xavier𝕀𝕟𝕗𝕖𝕣𝕟𝕠Mohsen bakhtiari𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐮𝐚𝐫𝐝𝐢𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥‌بیل قصابAhmad_bkCodeName:666Fabulous SlayerAAACEHELLO.BROTHERSBrainiacدکتره تی ام گیم Immortal_guardianحصینCambyses The Thirdهالک ایرانیجان قماربازKieblackmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا