اخبار روز

رمدی تمام حقوق فرنچایز Control را از شرکت ۵۰۵ Games خریداری کرد – تی ام گیم

 • رمدی تمام حقوق فرنچایز Control را از شرکت ۵۰۵ Games خریداری کرد – تی ام گیم

  استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) اعلام کرد که امتیاز کامل فرنچایز Control را با مبلغ ۱۷ میلیون یورو از ناشر آن، یعنی گیمز ۵۰۵ (۵۰۵ Games)، خریداری کرده است.

  تبلیغات

  در حال حاضر، Control 2 و همچنین بازی‌ای با نام مستعار Condor توسط استودیوی رمدی در حال توسعه هستند. این شرکت اعلام کرد:

  فرنچایز Control هسته‌ اصلی استودیوی رمدی است. با خریداری حق امتیاز کامل Control ،Condor و Control 2، رمدی اکنون در موقعیتی قرار دارد تا با تمرکز بر رشد بلندمدت فرنچایز، تصمیمات درستی در زمینه‌ محصول و تجارت بگیرد.

  استودیو می‌گوید خریداری حق امتیاز کامل این فرنچایز به آن‌ها امکان می‌دهد تا برای عناوین فعلی و آینده‌ Control قراردادهای بهتری را منعقد کنند. همچنین این خرید به استودیو اجازه می‌دهد تا کنترل مستقیم‌تری بر بازاریابی و توزیع این مجموعه داشته باشد.

  در کنار اعلام این معامله، ترو ویرتالا (Tero Virtala)، مدیرعامل رمدی، بیانیه‌ای را در مورد خرید مورد بحث منتشر کرد:

  از زمانی که در سال ۲۰۱۷ با ۵۰۵ Games برای توسعه و انتشار Control قرارداد امضا کردیم، از همکاری خوب برای تبدیل Control به یک بازی موفق که بیش از ۴ میلیون نسخه فروخته و حدود ۱۰۰ میلیون یورو درآمد خالص قابل تقسیم برای رمدی و ۵۰۵ Games ایجاد کرده است، لذت برده‌ایم.

  وی ادامه داد:

  به عنوان بخشی از استراتژی بلندمدت رمدی برای مالکیت بیشتر بر تجارت و مالکیت‌های فکری (IP) که خلق کرده‌ایم، ما تمامی حقوق Control و بازی‌های در حال توسعه‌ Condor و Control 2 را بازپس‌ گرفتیم. مالکیت کامل فرنچایز Control به ما آزادی تصمیم‌گیری در مورد بهترین مسیر پیش رو را می‌دهد. ما گزینه‌های خود را با دقت بررسی خواهیم کرد؛ با علم به اینکه Control توسط بسیاری از شرکا به عنوان یک فرنچایز جذاب در نظر گرفته می‌شود. بازی‌های Condor و Control 2 در ماه‌های اخیر پیشرفت خوبی داشته‌اند و انتظار داریم این پروژه‌ها در نیمه‌ اول سال ۲۰۲۴ به مراحل بعدی توسعه‌ خود برسند. ساخت Condor و Control 2 به طور عادی ادامه خواهد یافت؛ در حالی که ما بهترین مدل انتشار، توزیع و تأمین مالی را برای این پروژه‌ها در نظر می‌گیریم.

  و در آخر با تشکر از ناشر بازی گفت:

  در حالی که به صورت دوستانه از هم جدا می‌شویم، می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و از تیم ۵۰۵ Games برای همکاری در طول سال‌ها و کمک به تثبیت Control به عنوان یک فرنچایز بازی با پتانسیل زیاد در آینده، تشکر کنم.


  نظر شما در این باره چیست؟

  منبع: Insider Gaming

  تبلیغات
  ArmageddonBehzaadURze¢roRUDota2AMIR 007Ezio Chaillonᚱ.ᚻ𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐮𝐚𝐫𝐝𝐢𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥جان قمارباز人Acker益man人✧ℳ๑ђѧ๓๓α∂ℜєzą✧هیربدNimaLove GameRezaAmscS Ghost of SpartaPeterParkerWalleR MaN

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا