اخبار روز

لیست تروفی‌های Read Dead Redemption برای PS4 منتشر شد – تی ام گیم

 • لیست تروفی‌های Read Dead Redemption برای PS4 منتشر شد – تی ام گیم

  لیست تروفی‌های پورت بحث‌برانگیز Red Dead Redemption برای PS4 منتشر و مشخص شد کسب تروفی پلاتینیوم، نیاز به تکمیل بستۀ‌الحاقی Undead Nightmare نیز دارد.

  تبلیغات

  در این بازی، ۵۲ تروفی مختلف وجود دارد که اطلاعات ۱۹ عدد از آنها مخفی است. جان مارستون (John Marston) با این پورت PS4، دوباره به کنسول ‌های مدرن بر می‌گردد و فرصت تجربه‌ی دوباره داستان او را، بعد از اتفاقات بازی اول به بازیکنان می‌دهد. این اثر پورت شده فاقد بخش چندنفره است، اما بسته‌الحاقی استثنایی Undead Nightmare در آن وجود دارد. در لیست تروفی های بازی، ۱۰ عدد به Undead Nightmare اختصاص داده شده، از جمله تروفی Zed’s Dead, Baby. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید تروفی پلاتینیوم این بازی را داشته باشید، باید زمانی زیادی را در غرب وحشی بگذرانید.

  در بازی اصلی کار خیلی سختی برای به‌دست آوردن تروفی‌ها ندارید و صرفا باید کار‌هایی قبیل به پایان رساندن داستان بازی، کشتن تعداد زیادی از مردم و خرید اسلحه‌های خاص را انجام دهید. می‌توانید لیست کامل تروفی‌‌های بازی را اینجا ببینید.

  تبلیغات
  Visible gamer manMohsen bakhtiarirecidivist𝙽𝚒𝚖𝚊 𝚂𝚑𝚊𝚖𝚜Sina7294Trash boatگربه خانشایانمحمدامین حیدریmeysambSepehrꪖꪜꫀꪀᧁꫀᣗAli_pxKianEnzeSpider-Mansnowgirl

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا