اخبار روز

استودیوی رمدی از 2023 تا 2025 چندین بازی عرضه خواهد کرد – تی ام گیم

 • استودیوی رمدی از 2023 تا 2025 چندین بازی عرضه خواهد کرد – تی ام گیم

  استودیوی رمدی اطلاعات جدیدی از برنامه‌های خود برای سال‌های آتی منتشر کرد. همچنین، جزئیات جدیدی از بازی‌های آتی Control نیز به صورت رسمی منتشر شد.

  روز گذشته استودیوی رمدی انترتینمنت (Remedy Entertainment) جزئیات جدیدی از بازی مورد انتظار خود یعنی Alan Wake 2 منتشر کرد. علاوه بر بازی مذکور، مطلع هستیم که این استودیو عناوین دیگری نیز تحت توسعه دارد. نسخه‌ی فرعی بازی Control با نام رمزی Condor، دنباله‌ی Control با نام رمزی Project Heron، بازی جدید این استودیو (با نام رمزی Vanguard) که با همکاری با شرکت تنسنت (Tencent) ساخته می‌شود و نسخه‌ی ریمیک بازی‌های Max Payne 1 و 2 عناوین تحت توسعه‌ی رمدی قلمداد می‌شوند.

  با توجه به گزارش مالی استودیوی رمدی، دو بازی Vanguard و Condor هر دو در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود هستند و بازی Heron نیز در مرحله‌ی مدل‌سازی خود قرار دارد.

  در این گزارش مالی چنین آمده است که:

  بازی Vanguard، عنوانی کو-آپ و رایگان است که با همکاری با شرکت تنسنت ساخته می‌شود. این پروژه از سه ماه گذشته تاکنون پیشرفت خوبی داشته است. بازی Condor، نسخه‌ی فرعی Control است و در مراحل طرح‌سازی مفهومی قرار دارد. بازی Heron نیز دنباله‌ی بزرگ برای Control خواهد بود و مدل‌سازی آن در حال اقدام است.

  موضوع مشخص، غیبت نسخه‌ی ریمیک بازی‌های مجموعه‌ی Max Payne در این گزارش مالی است و به نظر نمی‌رسد که بخش خاصی از توسعه‌ی آن آغاز شده باشد. طبق این آمار، به نظر می‌رسد که رمدی در حال برنامه‌ریزی برای عرضه‌ی بازی‌های خود در بازه‌ی زمانی بین سال‌های 2023 تا 2025 میلادی است. همچنین، گویا اولویت بندی این استودیو بدین ترتیب خواهد بود که در ابتدا بازی Alan Wake 2، سپس Project Vanguard، نسخه‌ی فرعی بازی Control، دنباله‌ی Control و در نهایت نسخه‌های ریمیک مجموعه‌ی Max Payne خواهد بود.

  vitto corleoneWolverineBahramJust GOD OF WARmeysamb1100anti niggero0ashil0oامیر حسینMax22Amir NaderiSquatlatexعلیSoldier (Wolf Edition)@alistarPARASITE EVE 2M.MTMohsenj74P.morganSAMAN Ghost of Spartamore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا