اخبار روز

ناشر Elden Ring خواهان همکاری با برندن سندرسون است – تی ام گیم

 • ناشر Elden Ring خواهان همکاری با برندن سندرسون است – تی ام گیم

  به‌گفته‌ی برندن سندرسون (Brandon Sanderson)، شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) برای پروژه‌های آینده‌ی خود، خواهان همکاری با این نویسنده‌ی معروف است.

  طی یک استریم زنده، برندن سندرسون که بیش‌تر با سری کتاب‌های فانتزی Mistborn و Stormlight Archive شناخته می‌شود، بسته‌ای را که از سوی بندای نامکو برایش فرستاده شده بود، باز کرد. این بسته علاوه شمشیر، شنل و سایر محصولات مربوط به ساخته‌ی اخیر فرام سافت‌ور (FromSoftware)، شامل نوشته‌ای از سوی ناشر این بازی نیز می‌شد.

  سندرسون اعلام کرد که ظاهراً این ناشر به همکاری با او علاقه‌مند است و افزود:

  من هم خواهان این همکاری هستم. در واقع، برای آن‌ها ایده‌ای در نظر دارم. احتمالاً باید این ایده را با آن‌ها در میان بگذارم و نظرشان را بپرسم. همیشه برای همه چیز ایده‌ای دارم. مثلاً یک بار از خودم پرسیدم: «برای Magic: The Gathering (یک بازی کارتی و رومیزی) چه داستانی می‌نوشتم؟ » چهار سال برای خلق یک داستان از این بازی صرف کردم تا وقتی که از طرف شرکت سازنده تماس گرفتند و پیشنهاد داستان‌نویسی دادند، به آن‌ها گفتم: «یک داستان از قبل دارم و همین رو می‌نویسم.» به همین شکل، با خودم فکر کرده بودم: «اگر قرار بود روی بازی‌ای در سبک Soulsborne کار کنم، چه داستانی می‌نوشتم؟» قطعاً تصمیم انجام این کار بر عهده‌ی من نیست، اما گوشه‌ی ذهنم نگه‌اش می‌دارم تا بعداً با شما در میان بگذارم.

  برندن سندرسون

  سندرسون در سال گذشته نیز ادعا کرده بود که برای چندین سال روی یک بازی ویدئویی کار می‌کرد و انتظار داشت که معرفی بازی در همان سال صورت بگیرد که به‌نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ نداد. این نویسنده چندی پیش نیز در یکی از استریم‌های زنده‌ی خود گفته بود که انتخاب او برای کار روی بازی Elden Ring مناسب‌تر بوده است و افزود:

  فرام سافت‌ور تصمیم گرفت که یک بازی فانتزی بسازد و با یک رمان‌نویس فانتزی همکاری کند. آن‌ها به‌جای کسی که بازی‌هایشان را از King’s Field (1994) تجربه کرده و آن‌ها را جزو 10 بازی برتر خودش قرار داده، فردی را انتخاب کردند که روزهایش را با ارسال پست‌هایی درمورد NFL می‌گذراند. اگر نمی‌دانید، آن‌ها سراغ جورج رفتند و با کمکش بازی ساختند. جورج اصلاً اهل بازی‌های ویدئویی نیست و هیچ ایده‌ای درموردشان ندارد.

  برندن سندرسون

  ژنرال اردک (مرا خیال پور*نگ👑👑🔥بیخیال عالم کرد)KaladinKurosعلیSAMAN Ghost of Spartao0ashil0oP.morganMohsenj74WoundsBlizzardMichaelاینسایدر استخونی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا