سرگرمی

پادکست‌ها هم به توییتر می‌روند! – تی ام گیم

 • پادکست‌ها هم به توییتر می‌روند! – تی ام گیم

  کمپانی توئیتر در پست بلاگ خود اعلام کرد که گنجاندن پادکست‌ها در پلتفرمش را با تازه‌ترین به‌روزرسانی برای Twitter Spaces آغاز کرده است.
   
  به گزارش تی ام گیم و به نقل از زد‌دی‌نت، پادکست‌ها در بخش تجربه صوتی تویئتر در تب Spaces قرار خواهند گرفت. افزودن پادکست‌ها یک ارتقاء طبیعی تب Spaces است. این برگه، که در سال 2020 اضافه شد، به عنوان یک چت‌روم صوتی عمل نموده است.
   
  از آن زمان، این تب آپدیت‌های متفاوت بسیاری را به خود دیده است. توئیتر، در صفحه Twitter Spaces، اینگونه توضیح داده است: «ما در حال تست و ساخت علنی این قابلیت با  @TwitterSpacesو بازخوردهای شما بوده‌ایم تا به این ترتیب بتوانیم آن را در مسیری درست قرار دهیم. ما بسیار از روند شکلگیری آن خرسندیم، ولی چیزهای خیلی بیشتری در آینده عرضه خواهد شد از جمله قابلیت‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید».
   
  در این بازطراحی توئیتر اسپیسز محتوای صوتی در هاب‌های شخصی‌سازی‌شده توسط تم‌های ویژه‌ای مانند اخبار، موسیقی، ورزش و غیره گروهبندی خواهد شد. کاربران به آسانی به گزیده‌ای از Spaces زنده و ضبط شده، که بر اساس علائقشان شخصی‌سازی شده‌اند، دسترسی خواهند یافت.
    

  پادکست‌ها هم به توییتر می‌روند!

  توئیتر می‌گوید که می‌دادند که برخی از مباحثات نیاز به 280 کاراکتر دارند، و «نزدیکتر کردن افراد به ایده‌ها، محتوا و تولیدکنندگان محتوای مورد علاقه و شناخته شده‌شان اهمیتی محوری برای توئیتر دارد، فارغ از اینکه این مباحثات در کجا انجام شوند».
   
  افزون بر این، این هاب‌ها دربرگیرنده پرطرفدارترین پادکست‌های جهان خواهند بود. در این خبر آمده است که 45% از افرادی که در آمریکا از توئیتر استفاده می‌کنند ماهانه به پادکست‌ها نیز گوش می‌دهند. توئیتر پادکست‌های منطبق با تعاملات کاربرانش در اپ را به آنها پیشنهاد خواهد داد.
   
  اسپیسز و قابلیت پادکست‌ها در حال حاضر در حال گذراندن مرحله آزمایشی است. به زودی گروه منتخبی از شنوندگان انگلیسی‌زبان می‌توانند تب بازطراحی‌شده اسپیسز را چک کرده و درباره کارکرد آن نظرشان را بیان کنند.
   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا