اخبار روز

بازی‌های Persona برای نینتندو سوییچ تایید شدند – تی ام گیم

 • بازی‌های Persona برای نینتندو سوییچ تایید شدند – تی ام گیم

  بازی‌های Persona 3 Portable ،Persona 4 Golden و Persona 5 Royal به نینتندو سوییچ می‌آیند.

  این سری که هرگز برای پلتفرم‌های نینتندو منتشر نشده بود، اولین تجربه خود در کنسول را با Persona 5 Royal در 21 اکتبر شروع می‌کند. Persona 3 Portable و Persona 4 Golden تا سال 2023 منتشر نمی‌شوند. طبق توضیحات رسمی، ناشر Persona Royal 5: Royal ذکر می‌کند:

  قهرمان داستان که مجبور به انتقال به دبیرستانی در توکیو می‌شود، رویای عجیبی می‌بیند. شما یک زندانی سرنوشت هستید. در آینده نزدیک، ویرانی در انتظار شماست. بازی Persona 5 Royal با بسته الحاقی که اخیرا منتشر شد، بازگشت حماسی خود را تجربه می‌کند!

  در ادامه توضيحات بازی بازی Persona 4 Golden نوشته شده است:

  آن‌ها می‌گویند اگر در یک شب بارانی به تلویزیون خیره شوید، روح دوست شما ظاهر می‌شود. این شایعه عجیب به آرامی در شهر روستایی Inaba، خانه جدید قهرمان داستان پخش می شود؛ درست زمانی که زنجیره‌ای از قتل‌های مرموز شروع می‌شود. در حالی که قهرمان داستان و هم‌تیمی‌هایش در تعقیب حقیقت هستند، متوجه می شوند که دری را به دنیای دیگری باز کرده‌اند. برای اولین بار از Persona 4 Golden با زبان‌های زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی لذت ببرید!

  در توضیحات Persona 3 نوشته شده است:

  اگر بگویم بین یک ساعت در میان یک روز و روز بعد از آن وجود دارد، باورتان می‌شود؟ این زمان نامعلوم، «ساعت تاریک» است. سکوت ناآشنا شهر را می‌بلعد، مردم به تابوت‌های وهم‌انگیز تبدیل می‌شوند و هیولاهای ماورایی به نام سایه‌ها به شهر حمله می‌کنند. یک شب، قهرمان داستان مورد حمله این سایه‌ها قرار می‌گیرد. همه امیدها از دست رفته به نظر می‌رسد.

  بازی Persona 3 Portable با گرافیک بهبود یافته برای اولین بار با متن فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی نیز در دسترس خواهد بود.

  یوهانmeysambامیر گیمرعلی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا