اخبار روز

فقط تاد هاوارد حق دارد درباره اطلاعات غیررسمی Starfield صحبت کند – تی ام گیم

 • فقط تاد هاوارد حق دارد درباره اطلاعات غیررسمی Starfield صحبت کند – تی ام گیم

  کارگردان طراحی بازی Starfield می‌گوید که به جز تاد هاوارد (Todd Howard)، کارگردان بازی، هیچکس نمی‌تواند درباره اطلاعات هنوز منتشر نشده، حرف بزند.

  تبلیغات

  اینطور که به نظر می‌رسد، Starfield قرار است یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال باشد و به همین خاطر افراد زیادی هستند که مشتاقانه منتظرند جزئیات جدید بیشتری درباره این عنوانِ نقش‌آفرینیِ فضاپیمایی دریافت کنند. البته در هفته‌های گذشته اطلاعات زیادی از Starfield منتشر شده است و با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه بازی، احتمالاً اخبار بسیار بیشتری نیز از آن دریافت خواهیم کرد اما اینطور به نظر می‌رسد که هیچکدام از این اطلاعات، توسط کسی غیر از کارگردان کهنه‌کار این بازی درز نخواهند کرد.

  در حقیقت، به غیر از تیم بازاریابی و روابط عمومی بتسدا (Bethesda)، تنها کسی که حق صحبت درباره جزئیات غیررسمی از بازی را دارد، تاد هاوارد است. اخیراً امیل پاگلیارولو (Emil Pagliarulo)، کارگردان طراحی Starfield، در پاسخ به درخواست‌های بی‌شمار هواداران مبنی بر ارائه اطلاعات بیشتر از این بازی، با انتشار رشته توییت‌هایی اعلام کرده است که وی حق صحبت درباره عنوان مورد انتظارِ شرکت بتسدا را ندارد:

  می‌دانم که این چیزی نیست که هواداران Starfield خواستار شنیدنش از جانب من باشند اما احساس می‌کنم که باید این موضوع را روشن کنم: هیچکس به غیر از خودِ تاد هاوارد حق ندارد به‌صورت عمومی درباره اطلاعات هنوز منتشر نشده از بازی صحبت کند. این کارِ بچه‌های بازاریابی و روابط عمومی ما است.

  وی ادامه داد:

  شما سوالات بسیار زیادی دارید. متوجه آن هستم و پست‌های مبهمِ من درباره بازی، نمی‌توانند کمکی کنند. من جداً از انتظار شما برای Starfield به‌شدت احساس افتخار می‌کنم و این برایم گیج‌کننده است. بنابراین برای من بسیار دردآور است که بگویم نمی‌توانم ۹۹ درصد سوالاتتان را جواب دهم.

  نمی‌توانم نظرم را درباره محتوای بازی به اشتراک بگذارم. نمی‌توانم درباره عملکرد بازی صحبت کنم و قادر به بحث درباره… خب، اکثر چیزها نیستم. من در شغلم یک حرفه‌ای هستم و پیمان‌نامه عدم افشا امضاء کرده‌ام. نمی‌خواهم اخراج شوم اما پشتیبانی شما، برای ما همه چیز است.

  Starfield در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ (۶ سپتامبر ۲۰۲۳) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود. طبق گفته تاد هاوارد، Starfield بیست درصد از عناوین قبلی بتسدا طولانی‌تر است.

  منبع: GamingBolt

  KianEnze𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸MehdiHo3einiCyrusAMIR WAZOWSKImeysambsky reaperOld_axeODEUNCLE ARTURجان قماربازTES fan (در شوک عظمت تأیید قرارداد اکتیویژن بلیزارد)MILADEVILSKratos3doPlaystation Tjohn117Tahaiclul-bookv-alkalinemore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا