اخبار روز

یکی از بازی‌بازان بزرگ‌ترین مشکل Elden Ring را حل کرده است – تی ام گیم

 • یکی از بازی‌بازان بزرگ‌ترین مشکل Elden Ring را حل کرده است – تی ام گیم

  یکی از کاربران صفحه‌ی ردیت بازی Elden Ring، برای مشکل افت فریم این بازی در پلتفرم PC راهکاری ارائه داده است که برای بسیاری نتیجه می‌دهد.

  بازی Elden Ring دیروز منتشر شد و توانست از منتقدان نمراتی عالی کسب کند. با این حال، این بازی تعدادی مشکل اجرایی نیز دارد و فارغ از نوع پلتفرم، نرخ فریم بازی ثابت نیست و جای بهبود زیادی دارد. اعضای فرام سافتور (From Software) از این مشکلات آگاهند و در تلاش هستند تا هرچه سریع‌تر آن‌ها را برطرف کنند.

  با این حال، کاربران نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی می‌توانند تا زمان عرضه‌ی به‌روزرسانی بعدی، از راهکار زیر استفاده کنند.

  یکی از کاربران صفحه‌ی ردیت عنوان Elden Ring، برای بهبود مشکل نرخ فریم در پلتفرم PC راهکاری ارائه داده است. با توجه به بخش نظرات این پست، به‌نظر می‌رسد که برای همه نتیجه‌ی مطلوب ندارد، اما برای بسیاری نتیجه داده و بعضاً نرخ فریم بازی را تا دو برابر افزایش داده است.

  از بازی خارج شوید. به نوار ویندوز خود رفته و Graphics را جست‌وجو کنید. روی Graphics Settings کلیک کنید. گزینه‌ی Desktop App را انتخاب کرده و روی Browse کلیک کنید. فایل بازی را پیدا کنید و تنظیمات را روی High Performance قرار دهید. بازی را اجرا کنید.

  علاوه بر این، ذکر شده است که حذف Steam Overlay و اجرای همزمان Steam در High Performance نیز می‌تواند به حل مشکل کمک کند. نکته‌ی بعدی شامل تغییر تنظیمات Nvidia Control Panel به Unlimited و غیرفعال کردن Microsoft Device Association Root Enumerator در ویندوز می‌شود.

  برای مشاهده‌ی جزئیات کامل این راهکار می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

  vafadarAmirboldoliver queenREZA_OXMEYSAMB300Tlou part 2 game of the centurySamantavakolimasoud pc gamerBookerMehran.BaSEYED XBOXKurosمرد ریش دار نامرئیMehdia_StGramy kMichaelمنم یه بنده خداSamulاینسایدر استخونیAlireza1882more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا