اخبار روز

رئیس Obsidian: شهرت فیل اسپنسر عامل مهمی در خرید استودیوی ما بود – تی ام گیم

 • رئیس Obsidian: شهرت فیل اسپنسر عامل مهمی در خرید استودیوی ما بود – تی ام گیم

  رئیس استودیوی آبسیدین (Obsidian) می‌گوید شخصیت قابل اعتماد فیل اسپنسر، عامل مهمی در اضافه شدن این استودیو به زیرمجموعه‌ی ایکس‌باکس بوده است.

  فیرگاس اورکوهارت (Feargus Urquhart)، رئیس استودیوی آبسیدین، در مصاحبه‌ی جدید خود با IGN در مورد خرید این استودیو صحبت کرده است. وی در طول این مصاحبه، در مورد این موضوع که شهرت فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس‌باکس، عامل مهمی در متقاعد کردن این استودیو برای پیوستن به استودیوهای بازی‌سازی ایکس‌باکس بود، صحبت کرد.

  زمانی که رئیس آبسیدین بازی نقش‌آفرینی Avowed را به مایکروسافت نشان داد، ظاهراً این عنوان به تبلیغی برای ایکس‌باکس به منظور خرید استودیو تبدیل شد. بنابراین هنگامی که اورکوهارت پیشنهاد خرید از سوی مایکروسافت را دریافت کرد، شخصیت قابل اعتماد و بازی دوست فیل اسپنسر به این استودیو کمک کرد تا در مورد این موضوع تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

  رئیس آبسیدین در این باره گفت:

  من در آن زمان فیل اسپنسر را به خوبی نمی‌شناختم و احتمالاً تا آن زمان فقط یک یا دو بار با او صحبت کرده بودم. اما نکته‌ی جالب در مورد فیل اسپنسر، شخصیت وی بود. او شخصیت شناخته شده‌ای است که بخش ایکس‌باکس را اداره می‌کند. اما اکنون که او را می‌شناسم، می‌بینم که شخصیت و شهرت او معتبر و قابل اعتماد بود. اسپنسر شخصی بود که علاقه‌ی زیاد خود را به بازی‌ها نشان می‌داد و این موضوع باعث اعتماد بیشتر من به او شد.

  رئیس استودیوی آبسیدین قبل از خریداری شدن این استودیو، با مت بوتی (Matt Booty)، رئیس استودیوهای ایکس‌باکس و نوآ ماسلر (Noah Musler)، مدیر ارشد توسعه‌ی کسب‌وکار ایکس‌باکس آشنایی داشت. شرکت مایکروسافت در سال 2018 استودیوی آبسیدین را خریداری کرد.

  استودیوی آبسیدین در حال حاضر روی چند پروژه‌ی مختلف شامل بازی‌های Grounded، The Outer Worlds 2، Pentiment و Avowed کار می‌کند. دو عنوان Grounded و Pentiment قرار است به ترتیب در ماه‌های سپتامبر و نوامبر سال جاری میلادی عرضه شوند. بازی The Outer Worlds 2 نیز ظاهراً در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار دارد و هنوز زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است. از طرفی طبق گزارش اخیر منتشر شده، گفته می‌شود بازی Avowed چند بار با تغییر کارگردان مواجه شده و چشم‌انداز آن تغییر کرده است.

  مارکو تاجر ایتالیایی (دلال شامپو سیر پرژک)Tlou part 2 game of the centurysorenaفیل خالی بند شاگرد عمو جیمکاکاسنگیامینDARKSIRENعلیJonah hex (🗿گرالت سیبیلو🗿)_•Elden Ring•_Amirhossein80Omid_FshInvisible bearded useramir_hasanpoorPlaystation Thalkerah1372𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦Soldier (Wolf Edition)anti niggermore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا