اخبار روز

نینتندو برای وقوع زلزله و خسارات احتمالی آماده است – تی ام گیم

 • نینتندو برای وقوع زلزله و خسارات احتمالی آماده است – تی ام گیم

  نینتندو طرح آمادگی خود را در صورت وقوع زلزله‌ای بزرگ در دفتر مرکزی کیوتو، اعلام کرده است.

  به گفته وزارت زمین و زیرساخت گردشگری ژاپن، 18.5 درصد از زمین لرزه‌‌های جهان در ژاپن رخ می‌دهد، در حالی که زمین آن تنها 0.25 درصد از کره زمین را پوشش می‌دهد. در یک پرسش و پاسخ سهامداران در جریان مجمع عمومی سالانه اخیر، از این شرکت پرسیده شد که برنامه تداوم کسب و کار آن‌ها در صورت وقوع بلایای طبیعی که به شدت روی دفتر مرکزی آن‌ها تأثیر می‌گذارد، چیست. رئیس نینتندو، شانتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) ادعا کرد که حتی در صورت وقوع چنین فاجعه‌ای، این شرکت برنامه دقیقی برای ادامه فعالیت خود دارد:

  حتی اگر تداوم کسب و کار ما توسط یک بلای طبیعی مانند زلزله یا برخی بیماری‌های عفونی خطرناک و مسری آسیب ببیند، ما یک طرح پاسخ مستند داریم و اقدامات پیشگیرانه مختلفی را اجرا کرده‌ایم تا بتوانیم تیم را در سریع‌ترین زمان ممکن سرپا کنیم.

  او ادامه داد:

  اگر فاجعه‌ای رخ دهد، ما یک کمیته واکنش به بلایا را به ریاست رئیس جمهور تشکیل خواهیم داد تا ایمنی کارکنان ما را تایید کرده و از یکپارچگی اموال شرکت محافظت کند.

  فوروکاوا همچنین ادعا کرد که نینتندو اقدامات دیگری مانند ایجاد نسخه پشتیبان از داده‌ها و استفاده از شرکای تولیدی متعدد را انجام داده است تا مطمئن شود که هر گونه اختلال به حداقل می‌رسد. او توضیح داد:

  در حوزه فعالیت‌ ما، به طور مرتب از اطلاعات حیاتی مانند داده‌های بازی‌هایی که در حال توسعه هستند، نسخه پشتیبان تهیه می‌شود. این به ما امکان می‌دهد تا در صورت وقوع اتفاقی، داده‌ها را در اسرع وقت بازیابی کنیم. در روند تولید، ما سعی می‌کنیم با پراکنده کردن پروژه‌ها بین چندین سازنده فرعی تا آنجا که ممکن است، ریسک کلی را کاهش دهیم. این به ما این امکان را می‌دهد که در صورت آسیب دیدن تاسیسات، تاثیر آن بر تولید و تهیه محصولات را کاهش دهیم.

  او ادامه داد:

  با توجه به فعالیت‌های تجاری فردی، ما همیشه در تلاش بوده‌ایم تا با بازنگری مداوم اولویت‌های خود در مواقع اضطراری و با تهیه برنامه‌ برای هر بخش در زمان‌های عادی، تداوم بی‌نظیر کسب‌ و کار خود را تضمین کنیم. ما همچنین در صورت نیاز، نحوه واکنش به بلایا را آموزش می‌دهیم. ما همچنان به ارائه طرح تداوم کسب و کار توجه جدی خواهیم داشت.

  دفتر اصلی نینتندو در کیوتو مستقر است که در چند ماه گذشته زلزله‌هایی به بزرگی 4.4 و 4.3 ریشتر را دریافت کرده است. وب‌سایت رسمی استان کیوتو می‌گوید:

  از نظر زمین‌ لرزه‌های بزرگ، انتظار می‌رود که گسل‌های فراوان در استان کیوتو، مانند گسل هانائوره ​​و گسل نارا، باعث زمین‌لرزه‌های داخلی شوند. همچنین احتمال وقوع خسارات بزرگ ناشی از زمین لرزه تونانکای-نانکای که پیش‌بینی می شود در دریا رخ دهد، زیاد است.

  در ماه آوریل، نینتندو اعلام کرد که زمین کنار دفتر اصلی خود در ژاپن را با موفقیت خریداری کرده است و قصد دارد تا سال 2027 یک مرکز توسعه 12 طبقه جدید در آنجا بسازد.

  Sony corporationDr.PyroHerfeiyO2meysambAMIR WAZOWSKIInvisible bearded userMohsenj74Jonah hex

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا