اخبار روز

به‌روزرسانی جدید بازی Elden Ring منتشر شد – تی ام گیم

 • به‌روزرسانی جدید بازی Elden Ring منتشر شد – تی ام گیم

  این به‌روزرسانی Elden Ring ایرادات آیتم Cerulean Hidden Tear و دو باس‌فایت با نام‌های مالنیا (Malenia) و الدن بیست (Elden Beast) را برطرف می‌کند.

  به‌روزرسانی 1.04.1 که هم‌اکنون برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارد، ایراد نوار سلامتی و قابلیت خوددرمانی مالنیا را که باعث می‌شد زمان مرگ آن با قصد سازندگان همخوانی نداشته باشد، برطرف می‌کند. این آپدیت همچنین باعث می‌شود مشکل کم شدن مدت زمان اثربخشی آیتم Cerulean Hidden Tear حل شود.

  از سایر جزئیات این به‌روزرسانی نیز می‌توان به برطرف کردن ایراد برخی از متون بازی و عملکرد اشتباه باس‌فایت الدن بیست در شرایط خاص، اشاره کرد.

  به‌روزرسانی پیشین این بازی هفته‌ی پیش و با عنوان 1.04 منتشر شده بود که ارتقای عملکرد اجرایی بازی و رویدادهای جدید برخی از مأموریت‌های NPCها، از اهداف آن به شمار می‌رفت.

  روز دوشنبه نیز ساخته‌ی اخیر فرام سافت‌ور (FromSoftware) موفق شد در آمار ماه گذشته‌ی پرفروش‌ترین بازی‌ها در آمریکا، مقام اول را کسب کند. طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی ناشر بازی یعنی بندای نامکو (Bandai Namco)، تا تاریخ 14 مارس (23 اسفند)، 12 میلیون نسخه از بازی Elden Ring به فروش رفته است.

  Caxel105The old playerMishsmasoud pc gamerAshen undead the bearerPoriaSquatlatexo0ashil0o

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا