اخبار روز

ماد جدید Red Dead Redemption 2 سیستم جرم و جنایت را اصلاح می‌کند – تی ام گیم

 • ماد جدید Red Dead Redemption 2 سیستم جرم و جنایت را اصلاح می‌کند – تی ام گیم

  یک طراح ماد به نام SerjRozov، اخیراً یک ماد جدید تحت عنوان Law را برای Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است که در آن سیستم جرم و جنایت بازی را بازسازی می‌کند.

  به گفته‌ی این طراح ماد، هدف از انتشار ماد جدید اشاره شده، ارائه‌ی یک پاسخ واقعی‌تر و منطقی‌تر از قانون به رفتار مجرمانه در بازی Red Dead Redemption 2 است.

  در قسمت زیر توضیحات مربوط به ماد سیستم جرم و جنایت بازی Red Dead Redemption 2 قرار داده شده است.

  با ماد جدید بازی Red Dead Redemption 2، اکنون زمان ارسال مجریان قانون به فاصله‌‌ی شهرها بستگی دارد. چراکه نقشه به مناطق روستایی (500 متر)، محلی (1 کیلومتر) و بیابانی (تا پایان نقشه) تقسیم می شود. بنابراین دیگر هیچ کلانتری به صورت فوری در میانه ناکجاآباد قرار ندارد. مگر آن که به صورت تصادفی با یک گروه گشتی روبه‌رو شوید که احتمال آن حدود 15 درصد است.

  باید مراقب باشید که گروه‌های اعزامی محلی و بیابانی با سگ به جستجوی شما خواهند آمد. گروه‌های اعزامی کلانتری به نوع جرمی که شاهد گزارش داده است، بستگی دارد. جرایم کم شدت توجه گروه‌های کلانتری را در طبیعت جلب نمی‌کند. اگرچه اکنون مناطقی در بازی وجود دارد که حتی اگر جرمی با شدت متوسط ​​باشد، توجه قانون را جلب نخواهد کرد.

  سطح پاداش برای تعدادی از جنایاتی که مرتکب شده‌اید، بر تعداد افرادی که برای شکار شما می‌آیند، تأثیر می‌گذارد. اگر گروه اعزامی را در مناطق محلی/بیابانی شکست دادید – اعزام گروه‌های دیگر تا زمان دیدن شاهد بعدی به پایان خواهد رسید. در صورتی که بخواهید مجریان قانون روستایی را به ضرب گلوله بکشید، باید به یاد داشته باشید که آن‌ها نیروهای کمکی خواهند داشت.

  همچنین گروه‌های Bounty Hunter نیز تغییر کرده‌اند و نیز در یک نقطه‌ی مشخص با کلانترها و پینکرتون‌ها روبه‌رو خواهید شد. در آپدیت بعدی، سیستم جدید جرم و جنایت به مناطق Guarma، Aquasdulces، Elnido، Manicato، Sisika، Wapiti و کمپ‌های کاروانی اشغالی اضافه می‌شوند.

  با ما این ماد جدید، در هر شهر شاهد رفتار منحصر به فردی از نظر سیستم جرم و جنایت خواهید بود. همه‌ی جرم و جنایت‌ها وجود دارند و چیزی غیرفعال نشده است. تنها برخی از آن‌ها اکنون کارکرد متفاوتی دارند.

  حالا اگر انگیزه‌ی شما دفاع از خود باشد، برای مواردی مثل حمله، حمله‌ با طناب و حمله‌ی غیرمسلحانه محکوم نخواهید شد.

  اکنون قانون به جنایاتی مانند انفجار و آتش‌سوزی در شهرها به اندازه‌ی کافی واکنش نشان می‌دهد. در بیابان، شاهد باید شما را ببیند تا برای گزارش اقدام کند. علاوه بر این، در هنگام تمرین با اسلحه‌ی خود در طبیعت، کسی گزارش نمی‌دهد و تنها باید به مالکیت خصوصی احترام بگذارید.

  اکثر جنایات در حال حاضر شاهد را مجبور می‌کند که برای گزارش، حتماً بازیکن را ببیند.

  شما می‌توانید ماد سیستم جرم و جنایت بازی Red Dead Redemption 2 را از طریق سایت Nexusmods دریافت کنید.

  علیفیل خالی بند شاگرد عمو جیمvafadarSony corporationPilgrimAloy versusمرد بدون نامAshen undead the bearerسروش یاکوزاJin sakaimeysambLittle samulJonah hexP.morganscorpionesAlbertInvisible bearded user

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا