اخبار روز

به‌روزرسانی جدید PUBG پوسته‌های McLaren را به بازی می‌افزاید – تی ام گیم

 • به‌روزرسانی جدید PUBG پوسته‌های McLaren را به بازی می‌افزاید – تی ام گیم

  جدیدترین به‌روزرسانی PUBG که امروز در دسترس قرار گرفت، سیستم آب و هوایی و انیمیشن‌های جدید، پوسته‌های McLaren و یک کراس‌اور (crossover) را به بازی اضافه می‌کند.

  این کراس‌اور با شرکت بریتانیایی تولیدی خودروی اسپورت مک‌لارن اتوموتیو (McLaren Automotive) صورت می‌گیرد. بازیکنان رایانه‌های شخصی از امروز تا 1 نوامبر (10 آبان) و بازیکنان کنسول‌ها از امروز تا 9 نوامبر (18 آبان) می‌توانند از طریق بسته‌های لوت مک‌لارن، پوسته‌ی سیاه‌رنگ McLaren GT Standard، پوشش‌ها، لوازم و واکنش‌هایی (emote) را به دست آورند.

  علاوه بر موارد ذکرشده، یک کارگاه خودروی جدید و یک خودروبر مخصوص مک‌لارن در بخش انتظار شروع رقابت قرار گرفته است تا شما را تا آغاز آن سرگرم کند. استودیوی کرافتون (Krafton) پیش‌تر اعلام کرده بود که پوسته‌ی یادشده تأثیری بر عملکرد خودروها نخواهد داشت.

  تبلیغات

  سایر تغییرات این به‌روزرسانی نیز به شرح زیر است:

  بازیکنانی که در منطقه‌ی دستون (Deston) فرود می‌آیند، می‌توانند سیستم تغییرات آب و هوایی واقع‌گرایانه‌تر این منطقه را در طول رقابت مشاهده کنند. این ویژگی شامل چرخه‌ی کامل شب و روز نمی‌شود و بدون تغییر زیاد در زاویه‌ی تابش خورشید، چرخه‌ای کوتاه‌تر را به نمایش می‌گذارد. تغییرات انیمیشن‌ها نیز در به‌روزرسانی 19.2 بازی اعمال می‌شود. هدفمان از این به‌روزرسانی آن است که با ارتقا و اصلاح نمایش انیمیشن‌های بازی در عین حفظ زمان‌بندی و رویکردی که از قبل وجود داشت، برای بازیکنان تجربه‌ای بهتر رقم بزنیم.

  کرافتون

  همچنین، این به‌روزرسانی کامیون غذای سیاری را به منطقه‌ی دستون اضافه می‌کند که شما و هم‌تیمی‌هایتان با استفاده از دریچه‌ی موجود در آن می‌توانید سایرین را تیرباران کنید.

  Amirhossein(بازرس)meysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا