اخبار روز

آپدیت جدید God of War Ragnarok کرش‌های نسخۀ PS4 را برطرف می‌سازد – تی ام گیم

 • آپدیت جدید God of War Ragnarok کرش‌های نسخۀ PS4 را برطرف می‌سازد – تی ام گیم

  آپدیت جدید بازی God of War بیشتر تمرکز خود را روی نسخه‌ی پلی استیشن 4 می‌گذارد. کرش‌‌هایی که به هنگام باس فایت اول، مواقع تصادفی و به هنگام استفاده از هدست پلاتینوم سونی رخ می‌دادند حالا برطرف شده‌اند.

  یک آپدیت جدید برای ساخته‌ی آخر سانتا مونیکا (Santa Monica) یعنی God of War Ragnarok در دسترس قرار گرفته است. جزئیات این آپدیت حاوی هیچ اسپویلری نیستند و روی رفع مشکلات فنی پلی استیشن 4 تمرکز می‌کنند. مشکلاتی که پیش از این روی پلی استیشن 5 رفع شده بودند.

  این به معنای رفع کرش‌هایی است که در بازی رخ می‌دهند. یکی از این کرش‌ها ممکن است پس از به پایان رساندن باس اول بازی رخ دهد. یک کرش هم به هنگام استفاده از هدست پلاتینوم سونی رخ می‌دهد و دیگر کرش به صورت تصادفی در طول بازی رخ می‌دهد. آن‌هایی که در کشور لهستان بازی را به صورت فیزیکی خریدند هم حالا می‌توانند از دوبله‌ی لهستانی بازی لذت ببرند.

  تبلیغات

  البته برای بهره بردن از زبان لهستانی باید خود بازی و آپدیت آخر آن را به صورت کامل نصب کنید و سپس بازی را از اول اجرا کنید. در غیر این صورت خبری از صوت یا زیرنویس برای دیالوگ‌های بازی نخواهد بود. بازیکنان پلی استیشن 5 تغییر خاصی را پس از این آپدیت حس نخواهند کرد.

  بازی God of Ragnarok در حال حاضر به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. شما می‌توانید از طریق این لینک نقد و بررسی ما را مطالعه کنید.

  m.rezaEzio Auditore da Firenzeگیمر غمگینsiavashmh.pAlimjLonesome guyامیرMohsenj74god of war

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا