اخبار روز

جزئیات و تصاویر جدیدی از بازی Nightingale منتشر شد – تی ام گیم

 • جزئیات و تصاویر جدیدی از بازی Nightingale منتشر شد – تی ام گیم

  بتای محدود عنوان Nightingale در تابستان سال جاری آغاز می‌شود، المان‌های جدید بقا و شخصیت‌های تاریخی در بازی حضور دارند و کارکرد NPCها بسیار گسترده خواهد بود.

  بازی Nightingale که عنوانی در سبک فانتزی و بقا است، در رویداد The Game Awards 2021 معرفی شد. اکنون، مصاحبه‌ای با استودیوی اینفلکشن گیمز (Inflexion Games) در آخرین شماره‌ی مجله‌ی PC Gamer منتشر شده است که طی آن، به جزئیات جدیدی از این بازی اشاره می‌شود. تصاویر جدید منتشر شده از این عنوان نیز در ادامه قابل مشاهده خواهد بود.

  طبق گفته‌ی این استودیوی کانادایی، شخصیت‌های تاریخی معروفی چون ماری کوری (Marie Curie)، برنده‌ی دو جایزه‌ی نوبل، نِلی بلای (Nellie Bly)، خبرنگار آمریکایی و رکورددار سفر به دور دنیا، و سایر افراد نیز به عنوان NPC در بازی حضور خواهند داشت.

  دوست داشتیم شخصیت‌هایی تاریخی که برای مخاطبان آشنا هستند، مثل شخصیت‌های معروف قرن نوزدهمی، را به داستان بازی خود اضافه کنیم تا بازیکنان بتوانند با آن‌ها تعامل داشته باشند.

  آرین فلین (Aaryn Flynn) (کارگردان)

  نلی بلای یکی از چهره‌های جالب توجه آن دوره است، زنی بسیار مستقل و چاره‌جو که ملاقات با او امکان غرق شدن هرچه بیش‌تر در جهان و داستان بازی را برای بازیکنان فراهم می‌کند. او طبیعتاً اطلاعاتی را به شما خواهد داد و مأموریت‌هایی را نیز بهتان محول می‌کند که در روند جست و جوی Nightingale در بازی به شما کمک خواهد کرد.

  نیل تامپسون (Neil Thompson) (کارگردان صوتی و هنری)

  در ادامه نیز به قابلیت استخدام NPCها در بازی اشاره می‌شود.

  لزوماً انجام تمامی کارهای بازی بر دوش شما نخواهد بود. در طول بازی به شخصیت‌هایی برخورد می‌کنید که شرایطی مشابه با شما دارند. بعضی‌هایشان هم زمان زیادی است که در این قلمرو حضور داشته‌اند. شما می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، آن‌ها را به اقامتگاهتان بیاورید و انجام برخی از کارها را به آن‌ها بسپارید. حتی می‌توانید در مأموریت‌های مختلف از همراهی آنان بهره‌مند شوید تا در شکار یا دفاع از شما به کمکتان بیایند.

  آرین فلین

  به نظر من، یکی از مهم‌ترین مواردی که باید از آن سخن بگوییم و استودیوی ما بسیار آن را مورد توجه قرار داده است، اعمال نوعی تعادل بر جهان بازی است. NPCها تنها افرادی برای اجیر کردن نیستند. خواسته‌هایشان چیست؟ چگونه باید نیازهایشان را برآورده کنید تا ارتباطتان با آن‌ها به اجیر کردن عده‌ای برای انجام کار‌های تکراری و خسته‌کننده خلاصه نشود؟ آنچه با این شخصیت‌ها انجام می‌دهید، انتخاب‌ها و عواقب جالب توجهی در پی خواهد داشت.

  لیه سامرز (Leah Summers) (کارگردان تولیدی)

  شاید مهم‌ترین اطلاعات جدید Nightingale، سیستم اندازه‌گیری امید (Hope Meter) باشد که اینفلکشن گیمز به این بازی اضافه کرده است. فلین در این باره می‌گوید:

  تمامی ساکنان این قلمرو (Realmwalkers) میزانی از امید را همراه خود دارند. میزان امید شما نیز در رابط کاربری‌تان مشخص شده است. اگر اعمال مثبت انجام دهید، این مقدار افزایش پیدا می‌کند. اگر اعمال منفی انجام دهید یا اتفاقات منفی برای شما رخ دهد، این مقدار کاهش می‌یابد. شما وظیفه دارید که میزان امیدتان را طی مجراجویی‌هایتان در بخش‌های خطرناک این قلمرو، مدیریت کنید. همچنین، با پیشرفت در بازی، باید به دنبال چیزهایی بگردید که گنجایش امیدتان را افزایش می‌دهد، شما را قوی‌تر می‌کند و استقامتتان را بالا می‌برد. چیزهایی نیز در بازی وجود دارند که امیدتان را از بین می‌برند و شما را برای همیشه سردرگم و تنها می‌کنند. نوارهای سنتی مربوط به بقا به مواردی چون میزان سلامتی، گرسنگی و چنین چیزهایی محدود می‌شوند. حالا، ما عنصری روانشناسانه را به آن‌ها افزوده‌ایم. سوال جالبی که برای سازندگان پیش آمد، این بود: امید چه قدرتی دارد؟ چه می‌شود اگر مرتکب کارهایی شوید که امیدتان را فرای حد تصورتان افزایش می‌دهد؟ با وجود این دیدگاه و ساختار ذهنی، چه می‌کردید و به چه چیزی دست می‌یافتید؟

  آرین فلین

  بازی Nightingale در سه ماه پایانی سال 2022 به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

  Ashen undead the bearermeysamb@alistarP.morganDutchM.MTImmortal Spartanکاپتان استخونی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا