اخبار روز

اثر Mortal Kombat 1، دارای مینی‌گیم نابود کردن یک سر قطع شده است – تی ام گیم

 • اثر Mortal Kombat 1، دارای مینی‌گیم نابود کردن یک سر قطع شده است – تی ام گیم

  این مینی‌گیم در رده‌بندی اخیر Mortal Kombat 1، توسط سازمان توسعه رسانه Infocomm سنگاپور توصیف شده است.

  تبلیغات

  از زمانی که این سری وجود داشته، خشونت فوق‌العاده، از شاخصه‌های اصلی Mortal Kombat بوده، و با توجه به اینکه این ویژگی‌ بسیار برای سازندگان مهم است، انتظار می‌رود هر نسخه جدید از این فرنچایز، در آن ارتقا یابد. Mortal Kombat 1 که مانند یک جشنواره دیگر از کشتار و خونریزی به نظر می‌رسد، دارای یک مینی‌گیم منحصربه‌فرد نیز هست.

  همانطور که توسط تویستد وکسل (Twisted Voxel) گزارش شده است، مینی‌گیم مورد بحث، اخیراً به طور خلاصه برای رتبه‌بندی سنی، که توسط سازمان توسعه Infocomm سنگاپور انجام می‌شود، توضیح داده شده است.

  در این رتبه بندی آمده:

  بازیکن ممکن است در حالت های خاصی از بازی، با یک مینی‌گیم روبه‌رو شود که در آن ممکن است یک سر بریده شده به شخصیت بازیکن ارائه شود تا آن را از بین ببرد و پیشرفت کند.

  مینی‌گیم‌هایی که حول محور شکستن جمجمه‌ها می‌چرخند، در واقع چیزی نیست که این سری با آن ناآشنا باشد، همانطور که طرفداران Mortal Kombat 2011 به یاد دارند، قبلا هم چیز‌هایی مشابه‌ای را در نسخه‌های قبلی دیده‌ایم. هرچند باید دید که آیا مینی‌گیم Mortal Kombat 1 شکل مشابهی با نسخه ٢٠١١ خواهد داشت یا خیر.

  اثر Mortal Kombat 1 در ١٩ سپتامبر (٢٨ شهریور)، برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه می‌شود.

  تبلیغات
  ABDVDmeysambThe last Elden ringمحمدامین حیدریهادی صفائیThe greatOverlordsnowgirlسهند نظریScreaming DemonA,,shMMDUNCLE ARTURD.r FORD77گربه خانError macrov-alkalineEzio (Spider-Man Edition)Visible gamer manmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا