اخبار روز

مایکروسافت: پلیرهای Call of Duty منحصر به فرد و ویژه نیستند – تی ام گیم

 • مایکروسافت: پلیرهای Call of Duty منحصر به فرد و ویژه نیستند – تی ام گیم

  در حال حاضر بر سر تکمیل قرارداد اکتیویژن بلیزارد، نبردی تمام عیار میان سونی و مایکروسافت در جریان است و هر دو تلاش می‌کنند تا به هر نحوی رویه را به نفع خود تغییر دهند.

  مایکروسافت در بیانیۀ اخیر خود، Elder Scrolls 6 را یک بازی با مقیاس متوسط توصیف کرد و حالا سعی می‌کند تا اهمیت Call of Duty و جامعۀ گیمری آن را ناچیز توصیف کند. آن‌ها در دفاعیۀ جدید خود به سازمان تنظیم بازار انگلستان، پلیرهای Call of Duty را چنین توصیف کردند:

  تبلیغات

  در مقایسه با گیمرهای فرنچایزهای معروف دیگر، پلیرهای Call of Duty از نظر هزینه کردن روی محتویات درون بازی یا تجربۀ مداوم، خاص و منحصر به فرد نیستند. Call of Duty یک فاکتور محوری حول انتخاب پلتفرم نیست. داده‌های جمع‌آوری شده از پلتفرم ایکس باکس نشان می‌دهد که میان سال‌های 2016 و 2022، [XX] درصد از گیمرهای جدید ایکس باکس، هیچوقت Call of Duty را خریداری یا تجربه نکرده‌اند. این آمار و ارقام نشان می‌دهند که بازی مذکور یک کشش قابل توجه در انتخاب پلتفرم به وجود نمی‌آورد.

  نظر شما در این باره چیست؟

  JinxInvisible bearded userTemorO2Immortal SpartanChris redfieldM.KhOld_axeTlou part 2 game of the centuryگیمر غمگینکاکاسنگیmahdi12345mitia Karamazov🇮🇷🇮🇷🇮🇷MMYKINGMax22WoundsM2CianTUPACCapitan🤘Mohsenj74

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا