اخبار روز

تریلر داستانی Marvel’s Spider-Man 2 در یک هفته ۱۰ میلیون بازدید داشته است – تی ام گیم

 • تریلر داستانی Marvel’s Spider-Man 2 در یک هفته ۱۰ میلیون بازدید داشته است – تی ام گیم

  Marvel’s Spider-Man 2 یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال برای پلی استیشن است، بنابراین استقبال طرفداران و هیجان آنان بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

  تبلیغات

  اولین تریلر داستانی Marvel’s Spider-Man 2 که ابتدا در کامیک‌کان ۲۰۲۳ به نمایش درآمد و سپس در یوتیوب منتشر شد، بیش از ۱۰ میلیون بازدید در کانال رسمی پلی استیشن داشته است.

  کانال رسمی مارول در یوتیوب نیز ۱.۵ میلیون بازدید دیگر به این رقم اضافه می‌کند. اگر تریلر داستانی را از دست داده‌اید، می‌توانید آن را در اینجا مشاهده کنید.

  این تریلر به یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی که بازیکنان داشته‌اند پاسخ می‌دهد: «چه کسی زیر سیمبیوت است؟» و حالا می‌دانیم که برای مدتی هری آزبورن خواهد بود.

  البته پیتر برای مدتی با سیمبیوت همراه خواهد بود، اما هنوز ایده روشنی درباره زمان انتقال آن به هری و اینکه آیا می‌تواند به شخصیت‌های دیگری نیز منتقل شود، نداریم.

  به جرات می‌توان گفت که هیجان برای Marvel’s Spider-Man 2 بسیار زیاد است و بازیکنان نمی‌توانند منتظر انتشار آن در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۸ مهر ۱۴۰۲) باشند.


  نظر شما در این باره چیست؟

  منبع: PlayStation Universe

  تبلیغات
  Ezio (Spider-Man Edition)red-eyed Banished KnightVisible gamer manباسم ابن اسحاقStarfieldonly play stationABDVDAQUARIUSهادی صفائیsiavashUNCLE ARTURBatman Arkham knight™️Ellieیه گیمر سادهScarecrowArthur Stopگوربه ماهیmeysambgreatRmrmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا