اخبار روز

تبلیغ جدید Marvel’s Spider-Man 2 در شبکه ESPN نمایش داده شد – تی ام گیم

 • تبلیغ جدید Marvel’s Spider-Man 2 در شبکه ESPN نمایش داده شد – تی ام گیم

  اخیراً ویدیویی از تبلیغ جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 از یک کانال تلویزیونی استرالیایی ضبط شده است. این ویدیو در شبکه ESPN و در حین یک میان برنامه در بازی فوتبال از لیگ استرالیا مشاهده شد که در آن شخصیت Spider-Man چند جنایتکار را دستگیر می‌کند.

  تبلیغات

  در ابتدا تصور می‌شد که تبلیغ جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 جعلی باشد، زیرا ظاهراً با تبلیغات قبلی سونی همخوانی ندارد، اما اکنون بینندگان استرالیایی بیشتری صحت آن را تایید کرده‌اند. در واقع، تبلیغ دیگری وجود دارد که از ساختار مشابهی برای بازی Horizon Forbidden West پیروی می‌کند.

  نکته‌ی جالب اینجاست که در این تبلیغ جدید، بهار 2023 به عنوان تاریخ انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 اشاره شده است. با توجه به اینکه کشور استرالیا بخشی از نیمکره جنوبی محسوب می‌شود، این به معنی انتشار بازی بین ماه‌های سپتامبر تا دسامبر سال جاری میلادی است.

  در ادامه می‌توانید ویدیوی لو رفته از تبلیغ تلویزیونی بازی Marvel’s Spider-Man 2 را مشاهده کنید.

  دانلود

  اگرچه این ویدیوی جدید به گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man 2 مربوط نیست، اماظاهراً اولین ویدیوی بازاریابی است که از زمان معرفی این اثر در سپتامبر 2021 دیده‌ایم و به نظر می‌رسد در سه ماهه پایانی امسال شاهد عرضه آن خواهیم بود.

  استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به‌تازگی اعلام کرده است که از انتشار Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2023 اطمینان دارد. این بازی مورد انتظار در تاریخی نامشخص از پاییز 2023 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

  JavadThe Cat Ladyهادی صفاییWoundsناتی گادmeysambامیرمحمدامین حیدریA,,shRubyArtin_GamearAdaفشار خورده زمین و زمانشبح تی ام گیم (کاربر حرفه‌ای)G.LNPlay the best™️EllieninguémABDVDEzio Auditore da Firenzemore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا