اخبار روز

نقش Kraven در Marvel’s Spider-Man 2، مثل یک کاتالیزگر برای داستان بازی است – تی ام گیم

 • نقش Kraven در Marvel’s Spider-Man 2، مثل یک کاتالیزگر برای داستان بازی است – تی ام گیم

  کارگردان روایی Marvel’s Spider-Man 2، جان پاکت (Jon Paquette)، از نقش Kraven در داستان بازی و اینکه چگونه زنجیره‌ای از رویدادهای آن را رقم می‌زند، صحبت می‌کند.

  تبلیغات

  از همین حالا می‌توان حدس زد که ونوم، ستاره اصلی داستان Marvel’s Spider-Man 2 باشد؛ اما او تنها آنتاگونیستی نیست که پیتر و مایلز، در این دنباله مورد انتظار با آن رو‌به‌رو خواهند شد. دو مرد عنکبوتی، درکنار مشکلات مربوط به زندگی شخصی خود، با دیگر شخصیت های شرور معروف جهان اسپایدرمن از قبیل Lizard و Kraven the Hunter مبارزه خواهند کرد که از این دو، Kraven مثل یک «کاتالیزگر»، افت و خیز‌های متعددی را به داستان جهان پرهرج و مرج اسپایدرمن خواهد افزود.

  جان پاکت، در جریان پنل Comic-Con بازی گفت: «Kraven the Hunter، مثل یک کاتالیزگر برای تمام اتفاقاتی است که در داستان بازی رخ می‌دهند»؛ داستانی که در آن، شاهد حضور شخصیت‌های شرور جدیدی از جمله ونوم خواهیم بود.

  نقش Kraven در Marvel’s Spider-Man 2، مثل یک کاتالیزگر برای داستان بازی است - تی ام گیم
  صحنه‌ای از درگیری پیتر و مایلز با Kraven The Hunter

  جان پاکت در رویداد Comic-Con و در رابطه با نقش Kraven در داستان بازی افزود:

  Kraven کاتالیزگر و شدت‌دهنده ما برای داستان بازی است. قبل از شروع، او برای پیدا کردن طعمه نهایی خود، دائماً در حال سیر در نقاط مختلف جهان بود؛ در عین حال، از دور به اتفاقات دو بازی اول نگاه می‌کرد و با خود گفت «چیزهای زیادی در شهر نیویورک در جریان است. شاید آنجا محل شکار جدید من باشد!» با رسیدن Kraven به شهر نیویورک، همه چیز بهم می‌ریزد؛ موجودات شرور، از لیزارد گرفته تا سیمبیوت، بی‌خبر از راه می‌رسند و همانطور که در تریلر دیدید، مایلز مجبور می شود با Mister Negative، که از قضا قاتل پدرش است، روبه‌رو شود. بنابراین، می‌توان گفت صحنه های دراماتیک زیادی هم در این بازی اتفاق خواهند افتاد.

  بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۸ مهر امسال (۲۰ اکتبر ۲۰۲۳)، برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

  تبلیغات
  محمدامین حیدری𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸گوربه ماهیUNCLE ARTURBatman Arkham knightMR.NEMESISWolfPro gamerAli_pxSpider-ManVisible gamer manAlone In DarknessABDVDتندر استواییmrmeysambAMIN12S Ghost of Sparta🤘Mohsenj74Kratosmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا