اخبار روز

اطلاعاتی پیرامون Warzone 2 منتشر شد؛ از حالت سوم شخص تا DMZ و Gulag 2 – تی ام گیم

 • اطلاعاتی پیرامون Warzone 2 منتشر شد؛ از حالت سوم شخص تا DMZ و Gulag 2 – تی ام گیم

  اطلاعات جدیدی از Warzone 2 منتشر شده است که شاید حالت DMZ جالب‌ترین بخش آن باشد. DMZ برداشت جدیدی از مود Extraction محسوب می‌شود که در آن، بازیکنان باید با یکدیگر و NPCها مبارزه کنند.

  بازی رایگان Call of Duty: Warzone 2 در تاریخ 25 آبان (16 نوامبر) به همراه فصل اول خود منتشر خواهد شد. قبل از هر چیز، باید متذکر شویم که شما از طریق این نشانی می‌توانید تریلر رونمایی از بخش چندنفرۀ Modern Warfare 2 و Warzone 2 را مشاهده کنید. طبق اعلام رسمی اینفینیتی وارد این اثر شامل بزرگ‌ترین نقش سری تا به امروز خواهد شد که با نام AL Mazrah شناخته می‌شود.

  هر چیزی که در بخش چندنفرۀ Modern Warfare 2 وجود دارد، به Warzone 2 راه پیدا خواهد کرد؛ از مبارزات زیر آب گرفته (قابلیت شنا در Warzone 2 وجود دارد) تا مکانیک شیرجه‌ و ابزار‌های جدید. همچنین، وسایل نقلیۀ جدید مانند قایق‌های کوچک و بزرگ و همچنین هلیکوپترهای سه‌دَر نیز در Warzone 2 وجود خواهند داشت. فیزیک جدیدی نیز به وسایل نقلیۀ اعمال شده است که باعث می‌شود واکنشی متفاوت به مواد منفجره نشان بدهند.

  جالب است بدانید که حالا بنزین وسایل نقلیه تمام خواهد شد و باید در پمپ‌بنزین‌ها و جایگاه‌های مختلف تعبیه شده در نقشه، باک آن‌ها را پر کنید. از سوی دیگر، تایرها نیز پس از آسیب دیدن قابل تعمیر هستند. همچنین، لوت‎‌ها منطقی‌تر شده و مثل گذشته رندوم نیستند. حلقۀ کوچک‌شوندۀ بتل رویال حالا رویکردی متفاوت دارد. در Warzone 2 به جای یک حلقۀ کوچک شونده، شاهد سه حلقه خواهید بود که در نهایت همگی به سمت یک نقطه حرکت می‌کنند.

  تبلیغات
  اطلاعاتی پیرامون Warzone 2 منتشر شد؛ از حالت سوم شخص تا DMZ و Gulag 2 - تی ام گیم

  نکتۀ قابل توجه این است که یک Gulag جدید را در بازی شاهد خواهید بود. حالا پلیرهای کشته شده در Gulag 2 به صورت شانسی با یکدیگر متحد خواهند شد و در نهایت تیم برنده به میدان نبرد اصلی باز می‌گردد. حالا در محیط بازی ساختمان‌ها و برج‌هایی به نام Stronghold وجود دارند که با هوش مصنوعی پر شده‌اند. پلیرها برای دریافت جوایز و لوت‌های مختلف، می‌توانند به این مکان‌ها یورش ببرند. همچنین، در سرتاسر نقشه هوش مصنوعی‌هایی حضور خواهند داشت.

  اطلاعات زیادی از حالت DMZ در دست نیست، اما سازندگان اعلام کرده‌اند که در این حالت Extraction، «سندباکسی غنی» ارائه می‌شود و پلیر می‌تواند شرایط خاص خود را تعریف کند. پلیرها در نقشه‌ای عظیم قرار خواهند گرفت که نه تنها تهدیدی برای یکدیگر هستند، بلکه باید در مقابل هوش مصنوعی‌ها نیز ایستادگی کنند. تصمیم با پلیر است، وی می‌تواند به فعالیت‌های مختلف تعریف شده بپردازد، رویکردی آرام و بی‌‌سروصدا داشته باشد یا به دل دشمن بزند. در هفته‌های آتی اطلاعات بیشتری از این بخش منتشر خواهد شد.

  بازی رایگان Call of Duty: Warzone 2 در تاریخ 25 آبان (16 نوامبر) به همراه فصل اول خود منتشر خواهد شد. شما از طریق این نشانی می‌توانید تریلر رونمایی از بخش چندنفرۀ Modern Warfare 2 و Warzone 2 را مشاهده کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا