اخبار روز

چگونه FromSoftware به این سرعت بازی می‌سازد؟ رئیس استودیو پاسخ می‌دهد – تی ام گیم

 • چگونه FromSoftware به این سرعت بازی می‌سازد؟ رئیس استودیو پاسخ می‌دهد – تی ام گیم

  در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN، از هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، رئیس فرام سافتور (FromSoftware)، این سوال مطرح شد که چگونه استودیو به این سرعت بازی تولید می‌کند.

  تبلیغات

  خبرنگار IGN این سوال را مطرح کرد که چگونه این عناوین AAA عظیم را در بازه‌های کوتاه عرضه می‌کنند، در حالی که استودیوهای دیگر باید چند سال بیشتر روی عناوینی در مقیاس مشابه وقت بگذارند. میازاکی در این باره توضیح داد:

  من نمی‌دانم آیا این یک راز بزرگ است یا خیر … اما به طور کلی، توسعه‌دهندگان در استودیوی ما عاشق ساختن چنین بازی‌هایی هستند و در کاری که انجام می‌دهند بهینگی و بهره‌وری بالایی دارد.

  من فکر می‌کنم یک جنبۀ دیگر آن است که سریع متوجه می‌شویم و می‌دانیم که می‌خواهیم چه چیزی بسازیم و در ابتدای توسعۀ هر پروژه، تصمیمات حیاتی را سریع و بدون تردید اتخاذ می‌کنیم. ما توانایی بازگو و تکرار مفید را داریم و می‌‌توانیم از برخی‌ ایده‌ها بگذریم و آن‌ها را روی بورد رها کنیم. این توانایی را هم داریم که سریع ایده‌های مطلوب را انتخاب کرده و با سرعت آن‌ها را به عمل بیاوریم. و در نهایت، ما می‌توانیم به سرعت تغییر کنیم و تصمیم بگیریم که «چه نوع بازی‌ای» می‌خواهیم بسازیم.

  استودیوی فرام‌سافتور هم‌اکنون روی Elden Ring: Shadow of the Erdtree کار می‌کند، اما هیچ پروژه‌ای دیگری از این استودیو معرفی نشده است و هیچ ایده‌ای در مورد آیندۀ آن نداریم.

  تبلیغات
  Abby AndersonDota2اقای گربه (از منتظران GTA VI)جان قماربازHitoori04Dark.Elden-Lordo0ashil0oAshen undead the bearersefirot2011TES fanگیمرِ روان شناس????paymanKurosNimaLove Gameonly play station人Acker益man人آرشمحمدامین حیدریmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا