اخبار روز

خالق Gran Turismo 7 به نگرانی‌ها درمورد پرداخت‌های درون برنامه‌ای پاسخ داد – تی ام گیم

 • خالق Gran Turismo 7 به نگرانی‌ها درمورد پرداخت‌های درون برنامه‌ای پاسخ داد – تی ام گیم

  روز گذشته یکی از سخت‌ترین ساعت‌های تاریخ 25 ساله‌ی Gran Turismo بود. پس از بازگشت سرورهای بازی بعد از 30 ساعت عدم دسترسی خالق مجموعه پیام جدیدی صادر کرد.

  سرورهای بازی Gran Turismo 7، به دلیل مشکلات فنی به‌روزرسانی 1.07 برای 34 ساعت از دسترس خارج شده بودند. کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، خالق مجموعه‌ی Gran Turismo، در پیام خود در این باره گفت:

  دقیقا پیش از عرضه‌ی ‌به‌روزرسانی 1.07 بازی، ما متوجه وجود یک باگ شدیم. این باگ باعث می‌شد که بازی در شرایط خاصی روی PS4 و PS5 به درستی اجرا نشود.

  این یک مشکل بسیار نادر است که در طی مراحل توسعه و حتی مراحل تست بازی شناسایی نشده بود. ما برای اطمینان از کیفیت بازی، امنیت اطلاعات و فایل‌های ذخیره بازیکنان تصمیم گرفتیم که به‌روزرسانی 1.07 بازی را لغو و سریعا به‌روزرسانی 1.08 را ساخته و عرضه کنیم.

  دلیل اصلی قطعی سرورها و تاخیر در بازگشت آن‌ها، موضوع فوق است. من بابت کوتاهی خود و تاخیر در گزارش دادن به بازیکنان عذرخواهی می‌کنم.

  خالق Gran Turismo 7 به نگرانی‌ها درمورد پرداخت‌های درون برنامه‌ای پاسخ داد - تی ام گیم

  یکی از انتقادات وارد به بازی، قیمت بالای بسیاری از خودروها بود. در یک مورد خاص، خودرویی که در GT Sport صرفا با 3 دلار قابل خرید بود، در GT7 به میزانی از اعتبار بازی که معادل 40 دلار ارزش دارد قیمت گذاری شده است. این موضوع باعث اجبار بازیکنان به انجام مسابقات تکراری، برای کسب پول بیشتر شده بود. یامائوچی در این باره گفت:

  من دوست دارم که بازیکنان از ماشین‌ها و مسابقات بسیار زیادی بدون هیچگونه پرداخت اضافه‌ای لذت ببرند. البته متوجه هستم که قیمت‌گذاری خودروها امری بسیار مهم است. قیمت یک خودرو باید بازیکنان را متوجه ارزش و کمیاب بودن آن بکند، بنابراین هماهنگی قیمت‌های درون بازی با قیمت واقعی ماشین بسیار مهم است.

  من می‌خواهم بازیکنان از خودروها و مسابقات GT7 روش‌های مختلفی لذت ببرند. من می‌خواهم کاری کنم که یک بازیکن هرگز مشغول به بازی کردن مجدد یک رویداد خاص برای دفعات متعدد صرفا بابت کسب پول نشود.

  ما به زودی برنامه به‌روزرسانی‌ها و محتویات جدید بازی را با شما درمیان خواهیم گذاشت. به زودی رویدادهای جدید، مسابقات متنوع و امکانات تازه، مشکل تکرار یک مسابقه را رفع خواهند کرد. این که نمی‌توانم هم اکنون صادقانه این موضوعات را کاملا برای هواداران شفاف کنم برای من عذاب آور است. ما برنامه‌های زیادی برای بازتعریف و به‌روزرسانی GT7 داریم تا بازیکنان بیشتری نهایت لذت را ببرند.

  ما از کسانی که شاهد رشد و تغییر Gran Turismo 7 در بازه‌های زمانی طولانی مدت خواهند بود قدردانی می‌کنیم.

  بازی Gran Turismo 7 هم اکنون مجددا در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. با به‌روزرسانی جدید تمامی امکانات نسخه‌ی 1.07 با پایداری بیشتر در اختیار بازیکنان است.

  Tlou part 2 game of the centuryOrhan gencebaySquatlatexbearer of the ashen undeadA,shMichaelREZA_OXSAMAN Ghost of SpartaRioاینسایدر استخونیشبح تی ام گیم 👣Just GOD OF WARGramy kAmir Naderiah1372meysambMax22Mohsenj74مرد شیش تیغ مرئی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا