اخبار روز

بازی God of War Ragnarok بزرگ‌تر از تصور اولیه سازندگان است – تی ام گیم

 • بازی God of War Ragnarok بزرگ‌تر از تصور اولیه سازندگان است – تی ام گیم

  سازندگان God of War Ragnarok می‌گویند که این اثر مورد انتظار بسیار بزرگ‌تر از حدی است که در ابتدا تصور می‌کردند.

  شکی نیست که بازی God of War Ragnarok یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2022 به شمار می‌رود که تنها حدود یک ماه دیگر تا انتشار آن باقی مانده است. به گفته‌ی نویسنده‌ی ارشد این بازی، آقای ریچارد گوبرت (Richard Gaubert)، ارائه داستان نورس در قالب یک سه گانه یا دو قسمت، در تیم توسعه‌دهنده مورد بحث بوده است.

  ریچارد گوبرت در این باره گفت:

  اینکه حماسه نورس قرار بود یک سه‌گانه باشد یا فقط دو بازی، موضوعی بود که ما در مورد آن بحث زیادی داشتیم. بدیهی است که موافقان و مخالفانی برای هر یک از این دو مورد وجود داشت، بنابراین ما منتظر بودیم تا کوری بارلوگ نظرش را بگوید و او گفت که داستان را در قالب دو قسمت تعریف کنیم.

  همچنین اریل آنجلوتی (Ariel Angelotti)، تهیه‌کننده ارشد روایت God of War Ragnarok، می‌گوید این بازی بسیار بزرگ‌تر از حد تصور اولیه آن‌ها بوده است.

  نکته‌ی مهم در این بود که چگونه داستان را در یک بازی جمع‌بندی کنیم و عدالت اجرا شود؟ چگونه می‌توانیم به آن سمت برویم و سپس یک لحظه بزرگ در پایان بازی داشته باشیم و در عین حال، تمام آن موضوعات را جمع‌بندی کنیم؟ این بازی بزرگتر از چیزی است که در ابتدا تصور می‌کردیم. لحظات مهم زیادی در داستان بازی وجود دارد که نیاز داشتیم به آن‌ها بپردازیم.

  تبلیغات

  همچنین شخصیت‌های بیشتری حضور دارند که ما آن‌ها را دنبال می‌کنیم و در نهایت به احساس بزرگ و حماسی تبدیل می‌شود، چراکه موارد زیادی وجود دارد که افراد از آن‌ها لذت ببرند.

  ریچارد گوبرت همچنین اظهار داشت که برای بازیکنانی که به دنبال تجربه‎‌ی بازی God of War Ragnarok و این قسمت پایانی هستند، بسیار هیجان‌زده است.

  اتفاقات زیادی در این بازی رخ می‌دهد. شخصیت‌های مختلفی در آن حضور دارند و داستان آن‌‌ها خاتمه می‌یابند و به بسیاری از سوالات بازی اول پاسخ داده می‌شود. بازیکنان مشاهده می‌کنند که چگونه پیوند بین آترئوس و کریتوس شکل می‌گیرد و چگونه شخصیت‌های جدیدی مانند Tyr و Angrboda این رابطه را آشفته و متزلزل می‌کنند.

  بازی God of War Ragnarok در تاریخ 18 آبان 1401 (9 نوامبر 2022) برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. اخیراً مشخص شده است که نقدها و نمرات این بازی در تاریخ 12 آبان (3 نوامبر) منتشر می‌شوند.

  هادی صفاییblind winkPlayStation Studios PS5هالک ایرانیKHEDER_Pro_GamerAmir abdoliDonامیر حسینm.rezamahdi12345Metallove(Squatlatex(Ragnorak is comingGeneral mack(لذت حلال برده از فشاری های ایکس فن)یوهانپسر همسایه...Eternal...Godofwar0385scorpionesInvisible bearded userEllie Millermore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا