اخبار روز

کارت‌های مخصوص FUT Heroes بازی FIFA 23 را مارول طراحی می‌کند – تی ام گیم

 • کارت‌های مخصوص FUT Heroes بازی FIFA 23 را مارول طراحی می‌کند – تی ام گیم

  به گفته‌ی شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، شرکت مارول (Marvel Entertainment) مسئول طراحی کارت‌های مخصوص جام جهانی FUT Heroes در FIFA 23 خواهد بود.

  کارت‌های قهرمانان فیفا آلتیمیت تیم که ابتدا در FIFA 22 معرفی شده بودند، از بازیکنان قدیمی و دورانی که آن‌ها را برای هواداران باشگاهشان به اسطوره تبدیل کردند، تجلیل می‌کنند.

  اکنون، اعلام شده است که این کارت‌ها نه تنها در FIFA 23 وجود خواهند داشت، بلکه همزمان با انتشار حالت جام جهانی (World Cup mode) بازی در 11 نوامبر (20 آبان)، نسخه‌هایی از آن‌ها با طراحی مخصوص نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به گفته‌ی الکترونیک آرتز، نسخه‌ی معمولی کارت‌های قهرمانان همزمان با عرضه‌ی FIFA 23 در 30 سپتامبر (8 مهر) در دسترس خواهد بود و در ادامه، نسخه‌ی طراحی مخصوصشان به بازی اضافه خواهد شد.

  همانطور که ذکر شد، هدف از این کارت‌ها تجلیل از سال‌های مهم دوران بازی این بازیکنان بوده است و اکنون، نسخه‌ی جام جهانی آن‌ها به تجلیل از لحظات حائز اهمیت این بازیکنان در این رقابت‌ها می‌پردازد. شایان ذکر است که نسخه‌ی جام جهانی این کارت‌ها نسبت به نوع عادی‌شان نمرات بالاتری دارد.

  تبلیغات

  اعلامیه‌ی الکترونیک آرتز درمورد این همکاری به شرح زیر است:

  همکاری میان دو تا از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرگرمی جهان برخی از لحظات مورد علاقه‌ی هواداران را به بازی می‌آورد و با کمک هنرمندان فوق‌العاده‌ی مارول، به تجلیل از این اسطوره‌ها می‌پردازد.

  الکترونیک آرتز

  چهار بازیکنی که کارتشان تا کنون تأیید شده است، یحیی توره (Yaya Touré)، پارک جی سونگ (Park Ji-Sung)، ریکاردو کاروالیو (Ricardo Carvalho) و کلودیو مارکیزیو (Claudio Marchisio) هستند.

  هفته‌‌ی گذشته، الکترونیک آرتز جزئیات تغییرات آینده‌ی حالت آلتیمیت تیم FIFA 23 را اعلام کرد که شامل حالتی جدید به نام FUT Moment و ارتقای سازوکار سازگاری بازیکنان در ترکیب (Chemistry System) می‌شود. این حالت نوعی بخش تک‌نفره‌ی جدید است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد لحظات مهم تاریخ فوتبال را تجربه کنند.

  تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)meysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا