اخبار روز

استریمری Elden Ring Shadow of the Erdtree را با دنس پد به پایان رساند – تی ام گیم

 • استریمری Elden Ring Shadow of the Erdtree را با دنس پد به پایان رساند – تی ام گیم

  MissMikkaa استریمری است که برای بار دوم بسته‌الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring را به پایان رسانده، اما این بار با استفاده از دنس پد! در حالی که برخی از بازیکنان برای شکست باس‌فایت اول بازی با کنترلر هم به کمک و راهنمایی نیاز دارند.

  تبلیغات

  ماجراجویی MissMikkaa هفت روز طول کشید. با ۳۲۵ بار مرگ که ۶۹ مورد آن به خاطر سقوط بوده. آخرین باس‌فایت، یعنی Radahn، سخت بخش ماجراجویی وی محسوب می‌شود. او پس از ۷ ساعت و ۵۲ بار مردن، سرانجام این باس را از پای در آورد. این اولین باری نیست که MissMikkaa با دنس پد بازی می‌کند، او چندین چالش با دنس پد در Elden Ring داشته است، که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به چالش Ultimate Challenge Run اشاره کرد که در آن، او مجبور بود همزمان دو بازی Elden Ring را پیش ببرد. سخت‌ترین بخش چالش این بود که او باید هر باس‌فایت را با اولین رویارویی شکست می‌داد. اما MissMikkaa مجبور شد که برای باس‌فایت Malenia سه روز وقت بگذارد و پس از ۱۹۹ تلاش او را شکست بدهد.

  بازیکنان باید بدانند که بسته‌الحاقی Shadow of the Erdtree بسیار سخت و پر از چالش است. تمام بازیکنان از سرتاسر دنیا از سختی بیش از حد این DLC شکایت می‌کنند. و همین موضوع باعث می‌شود دستاورد MissMikkaa بزرگ و منحصر به فرد باشد و مهارت و توانایی بالای او را به نمایش بگذارد.

  FidoMoon

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا