اخبار روز

بازی Final Fantasy 7 Remake ممکن بود به جای سه گانه، یک اثر دو قسمتی باشد – تی ام گیم

 • بازی Final Fantasy 7 Remake ممکن بود به جای سه گانه، یک اثر دو قسمتی باشد – تی ام گیم

  به نظر می‌رسد شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) ابتدا در نظر داشته است تا بازی Final Fantasy 7 Remake را به جای یک سه گانه، در دو قسمت عرضه نماید.

  چندی پیش از بازی Final Fantasy 7 Rebirth که قسمت دوم ریمیک نسخه‌ی 7 محسوب می‌شود، رونمایی شد و تایید گردید این عنوان قسمت دوم یک سه‌گانه خواهد بود.

  تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، کارگردان و یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase)، تهیه‌کننده‌ی Final Fantasy 7 Remake، اخیراً در مصاحبه‌ی جدید خود با فامیتسو (Famitsu) توضیح دادند که تیم سازنده برای مدتی مطمئن نبوده که چند قسمت برای بازگویی کل داستان این بازی مورد نیاز است.

  آقای نومورا در این باره اظهار داشت:

  علت آن که ما تعداد قسمت‌های بازی را تاکنون اعلام نکرده‌ایم، این بود که در نظر داشتیم که این اثر یک سه‌گانه یا یک عنوان دو قسمتی باشد. در ابتدا، من در حال برنامه‌ریزی برای یک سه‌گانه بودم، اما یوشینوری کیتاسه به تیم سازنده پیشنهاد کرد که امکان ساخت یک اثر دو قسمتی بررسی شود.

  یوشینوری کیتاسه در این خصوص گفت:

  انتشار بازی در دو قسمت یکی ایده‌‌هایی بود که در ابتدا مطرح شد. در ابتدای توسعه بازی Final Fantasy 7 Remake، سخت بود که ببینیم چند ساعت کار و چه نوع چرخه‌ی توسعه لازم است، اما زمانی که ساخت آن به پایان رسید، می‌توانیم ساعت‌ها و زمان‌بندی مورد نیاز را درک کنیم.

  نومورا سپس به طرفداران اطمینان داد که این پروژه‌ی ریمیک ،فراتر از سه بازی اعلام شده گسترش نخواهد یافت که به گفته‌ی وی، یک سه گانه برای بیان داستان کامل کافی است.

  در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای گسترش بازی به بیش از سه قسمت نداریم. از آنجایی که Final Fantasy 7 Remake تنها منجر به ترک Midgar شد، گنجاندن محتوای اصلی در دو بخش باقی‌مانده دشوار است؛ بنابراین برخی از افراد ممکن است نگران حذف مواردی باشند. اما مطمئن باشید که بخش باقی مانده صرفاً خلاصه‌ای از نسخه‌ی اصلی نخواهد بود.

  بازی Final Fantasy 7 Rebirth در زمستان 2023 برای پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

  Sekiroتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)mohammad reza gamerAlbertHannan2015Max22Jonah hexMohsenj74Sony corporationo0ashil0omeysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا