اخبار روز

فروش FIFA نسبت به سال قبل 10 درصد افزایش داشته است – تی ام گیم

 • فروش FIFA نسبت به سال قبل 10 درصد افزایش داشته است – تی ام گیم

  شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) گفته است که بازی FIFA 23 با فروش زیاد خود در هفته افتتاحیه، رکورد جدیدی در سری به ثبت رسانده است و در مسیر خوبی قرار دارد.

  این ناشر اخیرا ادعا کرده است که بازی FIFA 23 از نظر تعداد بازیکنان در هفته اول، یک رکوردشکنی برای این فرنچایز رقم زد. FIFA 23 بیش از 10.3 میلیون بازیکن را در هفت روز اول عرضه به سمت خود جذب کرد، در حالی که این آمار برای FIFA 22، حدود 9.1 میلیون نفر بود. الکترونیک آرتز در گزارش درآمد سه ماهه دوم خود در روز سه‌ شنبه، گزارشی از عملکرد مالی بازی ارائه کرد.

  با در نظر گرفتن چهار هفته اول پس از عرضه، ناشر بازی اعلام کرد فروش FIFA 23 حدود 10 درصد و بازیکنان Ultimate Team حدود 6 درصد نسبت به دوره‌ای مشابه برای FIFA 22 افزایش یافته است. روز سه شنبه، الکترونیک آرتز تاریخ انتشار بازی را تایید کرد و جزئیات حالت آپدیت جام جهانی FIFA 23 را به اشتراک گذاشت.

  تبلیغات

  این به‌روزرسانی رایگان در همه نسخه‌ها در تاریخ 18 آبان (9 نوامبر) عرضه خواهد شد و همچنین در 17 آبان (8 نوامبر) برای FIFA Mobile منتشر می‌شود. بازی FIFA 23 آخرین محصول الکترونیک آرتز است که نام FIFA را با خود یدک می‌کشد. الکترونیک آرتز در ماه مه اعلام کرد که با معرفی سری EA Sports FC، عصر جدیدی در عناوین شبیه‌ساز فوتبال آغاز خواهد شد.

  در همان روزی که الکترونیک آرتز این خبر را اعلام کرد، جیانی اینفانتینو (Giannini Infantino)، رئیس FIFA، اعلام کرد که این سازمان یک بازی جایگزین را خواهد ساخت.

  میام رو خطتیوهانPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷امیرگیمری عادی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا