اخبار روز

صفحات استیم DOOM: The Dark Ages و Gears of War: E-Day ایجاد شدند – تی ام گیم

 • صفحات استیم DOOM: The Dark Ages و Gears of War: E-Day ایجاد شدند – تی ام گیم

  صفحات استیم بازی‌های DOOM: The Dark Ages و Gears of War: E-Day که به‌تازگی طی شوکیس ایکس باکس معرفی شده بودند، اکنون در دسترس قرار دارند.

  تبلیغات

  در صفحه بازی Gears of War: E-Day این چنین نوشته شده است:

  ۱۴ سال پیش از وقایع Gears of War، مارکوس فینکس (Marcus Fenix) و دام سانتیاگو (Dom Santiago)، دو قهرمان جنگ پس از بازگشت به خانه با یک فاجعه رو به رو می‌شوند. Locust Horde، هیولاهایی عجیب الخلقه و وحشی هستند که از زیر زمین برخاسته‌اند، تا نسل بشر را محاصره کنند. بازی Gears of War: E-Day، تماما با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 ساخته شده تا گرافیک بصری فوق العاده‌ای ارائه دهد.

  استودیوی The Coalition گفته که بازی Gears of War: E-Day به ریشه‌های ترسناک سری باز می‌گردد. تریلر معرفی این اثر را در این نشانی می‌توانید تماشا کنید.

  صفحه استیم بازی DOOM: The Dark Ages، این عنوان را این گونه توصیف می‌کند:

  DOOM: The Dark Ages یک پیش‌زمینه برای عناوین محبوب DOOM 2016 و DOOM Eternal می‌باشد. بازیکنان کنترل DOOM Slayer، قاتل افسانه‌ای شیاطین را خواهند داشت. داستان حماسی و سینماتیک DOOM Slayer را در سال ۲۰۲۵ تجربه کنید.

  بازی DOOM: The Dark Ages در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. تریلر معرفی این اثر را در این نشانی می‌توانید تماشا کنید.

  lul-book𝕊ꪖꪑ 𝐿ꪖᴋꫀvitto corleoneSCHNOZCambyses The Third𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐮𝐚𝐫𝐝𝐢𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥Berlin_ARجان قماربازDoctorThe World EnderAMIR 007∞BrainiacGhost of Tsushima Killerشومپتِ کته کلهAAACEjohn117Farzam.4tmboy gamerAshen undead the bearermore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا