اخبار روز

مخالفان بازی Hogwarts Legacy، به اسپویل داستان آن می‌پردازند – تی ام گیم

 • مخالفان بازی Hogwarts Legacy، به اسپویل داستان آن می‌پردازند – تی ام گیم

  گزارش جدید گیمزرادار نشان می‌دهد که اخیرا مخالفان بازی Hogwarts Legacy، از روش اسپویل وقایع مهم داستانی برای نشان دادن اعتراض خود استفاده کرده‌اند.

  تبلیغات

  با اینکه تنها یک روز از انتشار Hogwarts Legacy می‌گذرد اما شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Games)، دسترسی اولیه به این بازی را از یک هفته قبل به بازیکنان داده است. در نتیجه‌ی این موضوع، بسیاری از بازیکنانی که به بازی Hogwarts Legacy دسترسی اولیه نداشتند، در این مدت در حال جلوگیری از اسپویل شدن داستان آن بودند. طبق گزارش‌ها، پست‌های رددیت (Reddit) این بازی شامل تلاش‌های برخی افراد برای به اشتراک گذاشتن دو مورد از جزئیات کلیدی داستان بودند و چندین مورد از نظرات کاربران در وب‌سایت متاکریتیک (Metacritic) نیز حاوی افشای اطلاعات مهمی بوده است.

  علاوه بر این برخی کابران در توییتر، چندین پست در مورد این عنوان را با تعداد زیادی از پست‌های حاوی اسپویل، پاسخ دادند. در همین حال برخی دیگر از مخالفان Hogwarts Legacy تلاش کردند با طراحی یک کاور با مضمون نکات پنهان این بازی، طرفداران را به دیدن محتوا ترغیب نمایند تا در نهایت بتوانند محتوای مهم داستان را برای آن‌ها اسپویل کنند.

  به گزارش رسانه‌ی گیمز‌رادار (Gamesradar)، اسپویل‌های بازی Hogwarts Legacy به صورت حرفه‌ای در قالب چند جمله بیان شده‌اند تا بازیکنان با خواندن آن‌ها، از لحظات کلیدی داستان مطلع شوند؛ برای مثال این اسپویل‌ها به جزئیات مهمی درباره‌ی شخصیت‌های خاص بازی اشاره می‌کنند و باعث می‌شوند بازیکنان انگیزه کمی به مشاهده‌ی آن رویدادها در هنگام تجربه‌ی بازی داشته باشند. به نظر می‌رسد نحوه‌ی انتشار این اسپویل‌ها مانند فاش شدن پایان کمپین اصلی بازی Fallout 4 است که در واقع پایان‌های مختلف داستان این عنوان را به طور مستقیم فاش می‌کردند.

  مخالفان بازی Hogwarts Legacy، به اسپویل داستان آن می‌پردازند - تی ام گیم

  برخی از بازیکنان اعتقاد دارند که اسپویل بخش‌های مهم داستان از سنت‌های دیرینه‌ی سری هری پاتر به شمار می‌آید و در گذشته از همین طریق، پایان این مجموعه فاش شده بود. با این حال باید توجه داشت که بازی Hogwarts Legacy به تازگی به صورت سراسری در دسترس بازیکنان قرار گفته است و نسخه‌های نسل هشتمی آن نیز در تاریخ دورتری عرضه خواهند شد؛ بنابراین قابل درک است که برخی از بازیکنانی که داستان بازی برایشان فاش می‌شود، زیاد تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت.

  به نظر می‌رسد اسپویل گسترده‌ی داستان Hogwarts Legacy، در واقع جدیدترین اقدام معترضان به انتشار این بازی باشد. این افراد در گذشته تلاش کردند با جمع‌آوری هزینه‌های مختلف و درخواست بایکوت، اعتراض خود را به ساخت این بازی نشان دهند. انتشار بازی Hogwarts Legacy به دلیل اعتراض‌های عمومی اخیر نویسنده‌ی مجموعه‌ی هری پاتر یعنی جی.کی. رولینگ (J.K. Rowling)، مورد بحث قرار گرفته است. در گذشته اظهارات رولنیگ، جامعه‌ی هواداران هری پاتر را با چالش‌های مختلفی مواجه کرد و اکنون حاشیه‌های مختلفی برای بازی Hogwarts Legacy ساخته است.

  ReversepointChris redfieldموز سخنگوDaniyal BleszinskiVito scalettaRubyLonesome guyA.mLady ApranAmir abdoliRoyalknightPlay the bestSepehrRezamrننه آشوبKratosMehran.BaA.OffOld blacksmithmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا