اخبار روز

ویدئوی مفصلی از Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok منتشر شد – تی ام گیم

  • ویدئوی مفصلی از Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok منتشر شد – تی ام گیم

    اخیرا ویدئوی مفصل جدیدی از Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok منتشر شده است تا بتوانیم نگاه دقیق‌تری به محتویات تازه‌ی این بسته‌ی الحاقی داشته باشیم.

    مطابق آنچه در بلاگ رسمی پلی‌استیشن ذکر شده است، بسته‌ی الحاقی یادشده روی هم رفته ۳۵ ساعت گیم‌پلی گسترش یافته را در اختیار پلیرها قرار خواهد که نظر به قیمت ۴۰ دلاری آن، عدد رضایت‌بخشی است.

    علاوه بر انواع مختلف دشمنان و توانایی‌های تازه‌ای که در Assassin’s Creed Valhala: Dawn of Ragnarok شاهد آن‌ها خواهیم بود، طی ویدئوی جدید این بسته‌ی الحاقی، جزئیاتی هم از مراحل Valkyrie Trials ارائه شده است.

    Valkyrie Trialها درگیری‌ها و مبارزاتی میدانی هستند که در حقیقت به روایت چندی از پیروزی‌های اودین (Odin) می‌پردازند. برخی باس‌ها و دشمنان مشابه داستان اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در کنار توانایی انتخاب حداکثر ۱۴ بوست (Boast) یا مودیفایر (Modifier)، مواردی هستند که می‌توانید منتظر آن‌ها باشید. گرچه این موارد مبارزات را سخت‌تر خواهند کرد، اما در مقابل پاداش‌های بیشتری را دریافت خواهید نمود.

    افزون بر این، پناهگاه‌های دورف‌ها مکان‌هایی هستند که می‌توان با مراجعه به آن‌ها، نسبت به ارتقاء تجهیزات و توانایی‌ها اقدام کرد. در ضمن بسته‌ی الحاقی Dawn of Ragnarok، جزئیات تازه‌ای را نیز از ارتباط خدایان نورس با Isui درخواهیم یافت.

    دانلود 720P
    دانلود 1080P

    در بسته‌ی الحاقی Dawn of Ragnarok بازی Assassin’s Creed Valhalla، پلیرها کنترل اودین را به دست می‌گیرند و برای نجات بالدر (Baldr) از دست سورتر (Surtr)، به سرزمین اسوارتل‌فایم (Svartalfheim) سفر می‌کند. همان طور که در ویدئوی فوق نیز مشاهده می‌کنید، قلمرو نورس بسیار زیبا و چشم‌نواز است و می‌توان گفت شاهد منظره‌هایی هستیم که در بازی اصلی دیده نمی‌شدند.

    یک بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید، یعنی مجموعه‌ای از قدرت‌های تازه و اودین قدرت‌های جدید خود را از Hugr-Rip به دست می‌آورد. بر این اساس، امکان استفاده از توانایی‌های دشمنان بر زمین افتاده را خواهید داشت و گفتنی است که همزمان می‌توانید از دو مورد استفاده کنید (برداشتن توانایی سوم، به معنای از دست دادن موارد قبلی است).

    در مجموع پنج قدرت جدید را شاهد هستیم که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به توانایی تبدیل شدن به کلاغ برای پرواز، توانایی تبدیل پوست اودین به ماگما برای مصون ماندم از آسیب آتش و همچنین تله‌پورت به مسیرهای دور اشاره کرد.

    لازم به ذکر است که در بسته‌ی الحاقی جدید بازی Assassun’s Creed Valhalla، سلاح‌های تازه‌ای همچون Viking Atgeir را نیز دریافت خواهید کرد. برخلاف قدرت‌های تازه که صرفا در بسته‌ی Dawn of Ragnarok در دسترس پلیرها هستند، تسلیحات و تجهیزات در بازی اصلی و توسط ایور (Eivor) نیز قابل استفاده خواهند بود. نکته‌ی پایانی این که تفاوتی نمی‌کند بازی Assassin’s Creed Valhalla را تمام کرده باشید، اواسط آن باشید یا اصلا آن را شروع نکرده باشید، بسته‌ی الحاقی جدید این ساخته‌ی یوبیسافت (Ubisoft)، از ابتدا قابل بازی خواهد بود.

    بسته‌ی الحاقی Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok ، در تاریخ (۱۰ مارس) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استادیا عرضه خواهد شد.

    @alistarAmirboldآرینGgM.MT

    میانگین امتیازات ۵ از ۵
    از مجموع ۱ رای

    نوشته های مشابه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    دکمه بازگشت به بالا