اخبار روز

Destiny 2: The Final Shape تا ژوئن ۲۰۲۴ به تعویق افتاد – تی ام گیم

 • Destiny 2: The Final Shape تا ژوئن ۲۰۲۴ به تعویق افتاد – تی ام گیم

  بسته‌الحاقی The Final Shape بازی Destiny 2 رسماً تا تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۴ (۱۵ خرداد) به تعویق افتاد. جزئیات بیشتر در ماه آوریل منتشر خواهد شد.

  تبلیغات

  پس از شایعات منتشر شده، حالا بانجی رسماً تأیید کرد که Destiny 2: The Final Shape در ۴ ژوئن ۲۰۲۴ عرضه می‌شود. این عنوان در ابتدا برای ۲۷ فوریه برنامه‌ریزی شده بود، اما گزارش‌ها نشان می‌دهند که پیش‌فروش‌ها کمتر از حد انتظار بوده و بازخوردهای داخلی، اثر را «خوب؛ اما نه عالی» توصیف می‌کنند.

  تیم توسعه در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده است که توسعه به زمان بیشتری نیاز دارد تا بسته‌الحاقی مذکور دقیقاً همان چیزی شود که باید باشد، بنابراین با تأخیر مواجه خواهیم بود. همچنین تیم اشاره کرده است: «The Final Shape نقطه اوج ده سال اول داستان‌سرایی Destiny است. ما می‌خواهیم آن دوره را گرامی بداریم، بنابراین زمان بیشتری را برای ارائه چشم‌اندازی بزرگ‌تر و جسورانه‌تر صرف می‌کنیم. موردی که امیدواریم برای سال‌های آینده به یادگار بماند و از آن به عنوان اثری چشمگیر یاد شود.» در مورد سایر محتوای آینده بازی، فصل Wish همچنان از فردا، ۲۸ نوامبر شروع می‌شود و تا فوریه ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت. پس از آن، محتوای جدید منتهی به The Final Shape نیز منتشر خواهد شد. بانجی جزئیات بیشتر و گیم پلی جدید The Final Shape را در ماه آوریل به اشتراک خواهد گذاشت.

  حق گوی تی ام گیم وقتی برگشتی واسم از دریا بگو ... از دشت پروانه ها بگوv-alkalineمحمدامین حیدریLove GameMax22Boy gamer Iranian‌بیل قصاب (اخراج افغانی مطالبه ملی)∞رحمانEzio: Member of Old Gods of Asgardmeysamb🤘Mohsenj74IliyaMaster bandicootهادی صفائی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا