اخبار روز

پس از مشکل امنیتی در سرورهای Dark Souls باندای نامکو Elden Ring را بررسی می‌کند – تی ام گیم

 • پس از مشکل امنیتی در سرورهای Dark Souls باندای نامکو Elden Ring را بررسی می‌کند – تی ام گیم

  اوایل این ماه باندای نامکو (Bandai Namco) متوجه مشکل امنیتی بسیار جدی در سرور‌های Dark Souls شد و به تازگی خبر داده که بازی Elden Ring را نیز بررسی می‌کند.

  استودیو‌ی فرام سافتور (From Software) و شرکت باندای نامکو بیانیه‌ای مرتبط با مشکل امنیتی سرور‌های Dark Souls در توییتر منتشر کردند. در این بیانیه آمده است:

  با تشکر از شما توانستیم، دلیل به وجود آمدن مشکل را بیابیم و در حال برطرف کردن آن هستیم.

  علاوه بر آن، ما تحقیقات خود را به بازی Elden Ring که در تاریخ ۶ اسفند سال ۱۴۰۰ (۲۵ فوریه ۲۰۲۲) عرضه خواهد شد نیز، گسترش دادیم و اطمینان حاصل کردیم که اقدامات امنیتی لازم برای تمام پلتفرم‌های هدف انجام شود.

  پس از مشکل امنیتی در سرورهای Dark Souls باندای نامکو Elden Ring را بررسی می‌کند - تی ام گیم

  با توجه به این بیانیه به نظر می‌‌رسد که بخش چندنفره و آنلاین بازی Elden Ring در زمان عرضه در دسترس قرار می‌گیرند، اما مشکلات سرورهای فرنچایز Dark Souls در زمانی نزدیک برطرف نخواهد شد. در ادامه‌ی بیانیه‌ی باندای نامکو و فرام سافتور نوشته شده است:

  با توجه به زمان مورد نیاز برای آزمایش و بررسی، قابلیت‌ها و بخش آنلاین Dark Souls تا زمانی پس از عرضه‌ی عنوان Elden Ring، فعال نخواهند شد.

  تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا این قابلیت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن، باری دیگر در دسترس قرار بگیرند. به محض مشخص شدن زمان فعال شدن این قابلیت‌ها، به شما هواداران اعلام می‌کنیم.

  در نهایت به نظر می‌رسد هواداران بازی Elden Ring نیازی به نگرانی ندارند و در ۶ اسفند سال جاری (۲۵ فوریه ۲۰۲۲)، می‌توانند از عنوان Elden Ring به طور کامل لذت ببرند.

  GgMEYSAMB300Booker

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا