اخبار روز

فهرست بازی‌های کپکام در رویداد TGS 2022 مشخص شد – تی ام گیم

 • فهرست بازی‌های کپکام در رویداد TGS 2022 مشخص شد – تی ام گیم

  شرکت کپکام (Capcom) فهرست عناوین خود در رویداد TGS 2022 را اعلام کرد. بر این اساس، عناوین Street Fighter 6، Resident Evil، Exoprimal، Monster Hunter و Mega Man در این رویداد حضور خواهند داشت.

  این شرکت ژاپنی اعلام کرده است که در TGS 2022، دو نمایش جداگانه را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. نمایش اول عناوین کپکام در رویداد مذکور، در تاریخ 15سپتامبر (24 شهریور) و از ساعت 18:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

  بخشی از برنامه‌ی کپکام در رویداد TGS 2022، شامل نمایش جدید از بازی Street Fighter 6، اطلاعات تازه از Resident Evil Village Gold Edition و ارائه‌ی جزئیاتی از آپدیت دوم رایگان عنوان Monster Hunter Rise: Sunbreak خواهد بود. همچنین قرار است اطلاعاتی از شخصیت‌ها و موارد دیگر بازی Exoprimal و جزئیات تازه‌ای از Mega Man Battle Network Legacy Collection ارائه شود.

  دومین نمایش کپکام در TGS 2022، به طور کامل به بازی Street Fighter 6 اختصاص خواهد داشت و در تاریخ 16 سپتامبر (25 شهریور) از ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار می‌شود.

  تبلیغات

  مراسم امسال TGS برای اولین بار در سه سال گذشته به صورت یک رویداد فیزیکی عمومی خواهد بود. رویداد سال جاری از 15 الی 18 سپتامبر در شهر چیبای کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

  Arashگیمرهای دو دوتا پنج تاgod of warAhmad_TRمتین🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Mr.BadGuy(Squatlatex(Old man editiono0ashil0oامیر گیمرMohsenj74WoundsSTAR

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا