اخبار روز

بلوبر تیم: Silent Hill 2 Remake در مراحل پایانی ساخت قرار دارد [تکذیب شد] – تی ام گیم

 • بلوبر تیم: Silent Hill 2 Remake در مراحل پایانی ساخت قرار دارد [تکذیب شد] – تی ام گیم

  طبق توضیحات ارائه شده از سوی بلوبر تیم، عنوان Silent Hill 2 Remake مراحل پایانی توسعه را طی می‌کند، اما مشخص کردن تاریخ انتشار به کونامی بستگی دارد.

  تبلیغات

  به‌روزرسانی:

  استودیوی بلوبر تیم در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که این خبر به دنبال ترجمۀ اشتباه یک مصاحبه منتشر شده و حقیقت ندارد، آن‌ها در این باره بیانیۀ زیر را به اشتراک گذاشتند:

  بلوبر تیم در مورد شایعه‌ها نظر نمی‌دهد؛ با این حال، این بار باید برخی اشتباهات و اخبار نادرست که به دنبال ترجمۀ اشتباه منتشر شده‌اند را اصلاح کنیم. پیام شرکت ما شامل پیش‌بینی فروش برای آثار خاصی نمی‌شد، آمار و ارقامی که به Silent Hill 2 متصل شده‌اند نیز حقیقت ندارند و بیشتر به بازی‌های آیندۀ ما مربوط می‌شوند.

  این موضوع هم درست نیست که Silent Hill 2 آمادۀ عرضه است. پروسۀ ساخت در هر مرحله‌ای که باشد، هدف تمامی اعضای بلوبر این است که محصول نهایی بالاترین کیفیت ممکن را در بر بگیرد، کیفیتی که طرفداران Silent Hill 2 انتظارش را دارند. ما متوجه هستیم که پلیرها منتظر اطلاعات بیشتر در مورد Silent Hill 2 هستند. به محض آماده شدن این اطلاعات، مطمئن هستیم که کونامی آن‌ها را به اشتراک خواهد گذاشت.

  از حمایت شما متشکریم و ما تلاش خود را خواهیم کرد تا بازی‌هایی با بالاترین کیفیت ممکن و تجربیاتی احساسی را ارائه دهیم.

  متن اصلی:

  انتظارات بالایی از بازسازی Silent Hill 2 که توسط بلوبر تیم (Bloober Team) توسعه می‌یابد وجود دارد. این عنوان نه تنها باید میراث اثر کلاسیک را حفظ کند و آن را ارتقاء دهد، بلکه با ریمیک‌های فوق‌العاده‌ای مانند Dead Space و Resident Evil 4 رقابت خواهد کرد. تنها سوال باقی مانده، تاریخ انتشار بازی است که گویا به زودی پاسخ را دریافت خواهیم کرد.

  پیوتر بابیِنو (Piotr Babieno)، رئیس استودیوی بلوبر تیم، در مصاحبه‌ای تازه اعلام کرد که از نظر فنی این ریمیک آماده است و تیم سازنده مراحل نهایی توسعه را طی می‌کند، اما تاریخ انتشار باید توسط کونامی (Konami) تعیین شود. وی در این باره گفت:

  Silent Hill 2 به لحاظ فنی آماده است. این بدان معنا نیست که کار ساخت بازی به پایان رسیده، اما به این مرحله بسیار نزدیک هستیم. با این وجود، تاریخ انتشار به همکاران ما مربوط می‌شود، شیوۀ تبلیغات و تاریخ عرضه به صورت مستقیم تحت کنترل ما قرار ندارد.

  رئیس استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، سازنده‌ی Silent Hill 2 Remake، در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که با توسعه‌ی پروژه‌های بیش‌تر از این مجموعه مشکلی ندارد.

  بابینو در مصاحبه‌ای با رسانۀ IGN گفته بود که آن‌ها علاقه دارند تا روی پروژه‌های بیشتری از سری Silent Hill کار کنند و شرکت کونامی نیز حول این همکاری مشتاق است:

  نمی‌توانم تمام جزئیات را بیان کنم، اما سران بخش بازی‌های ویدیویی کونامی به رویه‌های این صنعت آگاه هستند. آن‌ها سابقۀ کار در شرکت‌هایی را دارند که پروژه‌های عظیمی را به انتها رسانده‌اند و من مطمئنم که در انتخاب همکاران و پروژه‌هایشان تصمیمات درستی می‌گیرند. می‌دانم که به علت اتفاقات گذشته، مردم کمی از دست کونامی عصبانی هستند، اما می‌خواهم بگویم که باید به آن‌ها زمان بدهید، زیرا نسبت به برنامه‌هایشان آگاهی دارند.

  Silent Hill 2 Remake برای پلی استیشن ۵ و PC عرضه خواهد شد.

  تبلیغات
  KratosMincraftشبگرد طلوع تاریکیEllie terminatorDARKSIRENThe.Last.Dragonهادی صفاییAbolfazlchibikenpachiPARASITE EVE 2????PS1 HAGRIDmeysambonlykorosawaDenuvo Haterمحمدامین حیدریBlackCityRoyalknightNima ShamsYoung boymore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا