اخبار روز

استودیوی بلوبر تیم تمایل دارد در آینده مستقل باقی بماند – تی ام گیم

 • استودیوی بلوبر تیم تمایل دارد در آینده مستقل باقی بماند – تی ام گیم

  مدیر عامل استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) درباره‌ی احتمال خریداری این توسعه‌دهنده توسط شرکت‌های دیگر، اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند در آینده مستقل بمانند.

  تبلیغات

  با توجه رویکرد فعلی شرکت‌های بزرگ در صنعت بازی، هر استودیوی توسعه‌دهنده یا ناشر کوچک می‌تواند یک گزینه‌ی احتمالی برای خریداری به شمار آید. با اینکه بسیاری از این استودیوها به دنبال حمایت مالی و سرمایه‌ی شرکت‌های بزرگ و عضو شدن در مجموعه‌ی آن‌ها هستند اما به نظر می‌رسد برخی دیگر چنین هدفی ندارند. در همین راستا پیوتر بابینو (Piotr Babieno)، مدیر عامل استودیوی بلوبر تیم که به خاطر توسعه‌ی بازی‌های ترسناک چند سال اخیر بیشتر شناخته شده است، در مصاحبه‌ی جدیدی با IGN اعلام کرد که تمایل دارد استقلال استودیوی خود را حفظ کند.

  بابینو در پاسخ به سوال مصاحبه‌کننده پیرامون احتمال خریداری شدن بلوبر تیم توسط دیگر شرکت‌ها گفت که این استودیو تمایل دارد به فعالیت مستقل خود در آینده ادامه دهد و این چیزی است که احتمالا توسط شرکت‌های بزرگ تهدید خواهد شد؛ بنابراین مستقل ماندن یکی از اهداف اصلی و دشوار بلوبر تیم در آینده به شمار می‌آید.

  بابینو در ادامه توضیح داد:

  اگر روزی توسط یک شرکت مادر خریداری شویم، شاید این خریدار روزی تصمیم بگیرد که ما را روی توسعه‌ی یک پروژه‌ی دیگر قرار دهد و من این را نمی‌خواهم. فکر می‌کنم افرادی که از استودیوهای بزرگ در لهستان و کشورهای خارجی دیگر به ما پیوسته‌اند، به این دلیل آمده‌اند که می‌خواهند بخشی از فرآیندهای خلاقانه‌ی ما باشند؛ بنابراین هدف من مستقل ماندن است. ما اخیرا گزینه‌های استراتژیک خود را نوسازی کردیم و تصمیم بر آن شد که به عنوان یک استودیوی مستقل، راه خود را ادامه دهیم.

  با اینکه استودیوی بلوبر تیم به عنوان یک توسعه‌دهنده‌ی مستقل فعالیت می‌کند اما شرکت تنسنت (Tencent) در اکتبر ۲۰۲۱ از طریق شرکت تابع خود به نام Serene Century Limited، حدود ۲۲ درصد از سهام این استودیو را به مبلغ ۱۹.۵ میلیون دلار خریداری کرد و بزرگترین سهام‌دار خارجی آن شد.

  استودیوی بلوبر تیم در حال حاضر با همکاری شرکت کونامی (Konami) روی بازسازی Silent Hill 2 کار می‌کند. همچنین این استودیو در حال توسعه‌ی بازی ترسناک Layers of Fear است و در همین حال ساخت سه پروژه‌ی معرفی نشده با همکاری ناشران بزرگی به مانند روگ گیمز (Rogue Games)، پرایویت دیویژن (Private Division) و دراو دیستنس (Draw Distance) را پیش می‌برد.

  AnubysS Ghost of SpartaOnly xbox series XVmeysambغریبیKianEnzearman🤘Mohsenj74

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا